LED pirn G45 SOFT GLOW, 0,8W / 2100K / E27

Saagu hubane valgus! Kaasaegne LED-tehnoloogia klassikalises kujus.

3.60

LAOS

Add to wishlist
Värvus

Värvitemperatuur (K)

Mõõtmed (kõrgus x laius x sügavus) (cm)

Ühe lambi võimsus (W)

Lambi pinge (V)

Veekindlus

Sobib õues kasutamiseks

Valgusvoo reguleerimine

Valgusvoog (lm)

Lülitustsüklite arv

Sisselülitusaeg (s)

Sobiv ümbritsev temperatuur

Energiatõhususe klass

Garantii

Toiteallikas

Sobib kasutamiseks

Toas, õues

Valguse värvus

Soe valge

Tootekood

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.

Tugevdatud klaasist valmistatud klassikalise pirni kujulised LED pirnid jäävad moodi ilmselt igaveseks. Need LED pirnid eraldavad ülivähe soojust, mistõttu saab neid kasutada kuumatundlike materjalide ja pindade läheduses (nt. riputades kardinate lähedusse või kattes need mingi tekstiiliga vms). Dekoratiivpirnid on mõeldud kasutamiseks valguskettides ja ei ole piisavalt võimsad, et neid kasutada siseruumide põhivalgustuse jaoks. Ühe sellise 0,8 W LED pirni kiirgav valgushulk on võrdeline umbes 8 W tavalise hõõglambiga. Seega, kui soovid, et nt terrassil rippuv kett looks hubase õhkkonna, kuid samas kasutatakse ruumis põhivalgustuseks midagi muud, siis on need pirnid just Sulle.

Näpunäiteid ja ideid

  • Pirnid sobivad kõigile traditsioonilise E27 pesaga valguskettidele ja valgustitele. Seega saate neid kasutada peaaegu kõikjal, kus soovite.
  • Pirnid ei ole mõeldud kasutamiseks koos dimmeritega.
  • Kodu või kohviku terrassil meeleolu muutmine ei nõua palju tööd, piisab vaid pirnide tooni või värvikombinatsiooni muutmisest.
  • Kuigi pirnid on valmistatud karastatud klaasist, võivad need siiski puruneda. Seetõttu on soovitatav neid kasutada kohtades, kus valguskett ripub pikka aega ühes kohas, nt terrassil. Seda põhjusel, et valgusketti iga kord üles riputades ja maha võttes võid pirni kogemata puruks teha ja peate selle uue vastu välja vahetama.
  • Kui ostate need pirnid valgusketi jaoks, soovitame osta vähemalt 1-2 varupirni, juhul kui teil on vaja tulevikus kogemata purunenud pirnid välja vahetada.