11 products

 • LED kardin 3x3m COPPER WIRE IP44

  12.70
 • Nutikas valguskardin 1 m x 2,1 m TWINKLY

  112.95
 • Professionaalne 1x2m LED kardin WARM&BLACK PRO IP67

  72.90
 • Professionaalne 1x3m LED kardin WARM&BLACK PRO IP67

  95.50
 • Professionaalne 1x3m LED kardin WARM&WHITE PRO IP67

  95.50
 • Tihe professionaalne 2 x 2 m LED-valguskardin COLD&WHITE PRO (vilkumisfunktsiooniga) IP67

  77.50
 • Tihe professionaalne 2 x 2 m LED-valguskardin COLD&WHITE PRO IP67

  77.50
 • Ühendatav LED valguskardin 1 m x 2 m COLD&WHITE IP44

  28.10
 • Ühendatav LED valguskardin 1 m x 2 m WARM&WHITE IP44

  28.10
 • Ühendatav LED valguskardin 1 m x 3 m COLD&WHITE IP44

  34.40
 • Ühendatav LED valguskardin 1 m x 3 m WARM&WHITE IP44

  34.40

Milliseid tooteid pakume?

 • Valikus on 2 või 3 meetri pikkused LED-kardinad.
 • Tuled säravad soojas või külmas toonis – valige see, mis sobib piduliku keskkonnaga kõige paremini. Kui vajate valguskardinat maalähedasema või vintage-stiiliga pulmapeole, koju või mujale, sobivad ideaalselt kollaka valgusega lampidega tooted. Ja moodsa stiili jaoks sobib ülihästi just külma tooniga valge valguse sära.
 • Valikus olevaid LED-tuledega valguskardinaid saab omavahel ühendada – see pakub rohkem võimalusi luua teie vajadustele vastav dekoratsioon.
 • Nautige LED-valguskardina tulede sära oma äranägemise järgi – kõrge säästlikkusega väldid hirmutavaid elektriarveid.

 

Valguskardin kui kaasaegne sisustuselement

Valguskardinad on populaarne võimalus enda kodu, peopaiga või mõne muu koha kaunistamiseks kiiresti ja lihtsalt. Valguskardinad koosnevad kahest osast: saatjast ja vastuvõtjast. Saatja sisaldab mitut valgusdioodi, mis saadavad infrapunavalguse impulsse vastuvõtjale. Impulsid kiirguvad järjestikku, näiteks ülevalt alla, ja iga impulss kiirgab teatud sagedusega. Kui tekib küsimus, kas sellised led-kardinad on ikka ohutud, siis hea uudis on see, et pole mingit vajadust muretseda tuleohu pärast, kui riputad valgustid kardinate lähedusse, sest valguskardinad on varustatud ohutute LED-lampidega ning tänu sellele on need alati jaheda ja ohutud ning puudub ülekuumenemise või tule tekke oht.

 

Erinevad võimalused valguskardina kasutamiseks

Üks võimalus, kus valguskardinad on suurepärane idee kasutamiseks on luua hubane õhkkond enda toas. Tihti nimetatakse led-kardinad ka kui aktsentvalgustus või ambientvalgustus, mida kasutatakse enamasti peoruumide ja peopaikade valgustamiseks. Led-kardinad ja nende tulede esmane funktsioon ei ole tagada ruumile piisavat valgusallikat, vaid kaunistada ruumi ja tekitada maagilist hubast tunnet, eriti kui keskkond ei ole liiga valgustatud. Valgus on pigem seadistatud nii, et see rõhutab kõige ümbritseva ilu. Seetõttu armastavad paljud inimesed kaustada jõulude ajal toa või maja seina kaunistamiseks valguskardin jääpurikad või valguskardin tähekesed, kuna pimedal või vähese valgusega ajal tulevad nende detailed eriliselt hästi esile.

 

LED kardinad meeleolu loomiseks

Valguskardin jääpurikas kasutamine talvisel perioodil ei ole ka kuigi kulukas tänu asjaolule, et seda tüüpi valguskardina puhul on kasutusel LED pirnid, mis on tuntud ka väga madala energia tarbimise poolest. Tänu sellele ei pea muretsema kui unustasite valguskardin tähekesed ööseks sisse, et elektriarve tuleb kordades suurem, kuna LED tuled tarbivad võrreldest teist tüüpi tuledega väga vähesel määral energiat. Dekoratiivsete tulede esmane eesmärk on ennekõike hubase efekti andmine ja meeleolu loomine ning tänu sellele ei ole valguskardin mõeldud kasutamiseks kui peamine valgusallikas ruumis. Seetõttu on valgus, mida valguskardin kiirgab pigem väiksem, vähendades seeläbi elektri üldist tarbimist ja ka kulu elektrile. Mõned valguskardinad toimivad isegi päikesepaneelidega, mis laeb end automaatselt päikesevalguse käes üles ja süttib täpselt siis kui valgus jääb ruumis väheseks ja ruum muutub hämaraks. Päikesepatareidega valguslahenduste kasutamine tähendab madalamaid elektriarveid ja rohelisemat eluviisi ja on kahtlemata läbiv trend tulevikus.

 

Mida arvestada LED kardina kasutamisel

Sobiva valguslahenduse valimisel tuleks silmas pidada ruumi suurust, akende arvu ja ka seda, kui palju loomulikku valgust aknast ruumi pääseb. Sellest lähtuvalt tuleks valida kardina pikkus ja Laius ning ka kardinas kasutatud LED pirnide arv. Samuti tuleks tähelepanu pöörata ruumi värvilahendusele, interjöörile ja mööblile, millest lähtuvalt tuleks valida, millist värvi valguskardinat kaustada. Kui ruum on soojades toonides, siis sobib kasutada soojemat tooni valguskardinat kui aga ruumis domineerivad külmad toonid sobib kasutamiseks pigem külmem toon.

Stiilsed valguskardinad Internetist: miks osta siit?

Meie e-poest leiate laia valiku valguskardinaid erinevas suuruses, värvis ja toonis. Pakutav valik on väga lai – otsinguid aitab lihtsustada mugav filtreerimissüsteem ja kõikide toodete üksikasjalikud kirjeldused. Valige oma vajadustele kõige paremini sobivad valguskardinad ja me hoolitseme teie ostu sujuva tarnimise eest üle Eesti (v.a saared).