Kvaliteetse kauba tagastamine

Loodame, et tellitud tooted pakuvad sulle rõõmu. Kui toode ei vasta aga ootustele, ei meeldi või mõtlesid muul põhjusel ümber, saad kasutamata toote 14 päeva jooksul vahetada teise samaväärse toote vastu või tagastada ilma täiendavate küsimusteta. Tagastatav kaup peab olema täielikult töökorras, kasutamata ja pakendatud kahjustamata originaalpakendisse (välja arvatud pakendi avamiseks vajalik minimaalne tekkiv kahju pakendile). Kvaliteetse kauba tagastamise korral jäävad kauba tagastamise kulud kliendi kanda. Kauba tagastamiseks palun täida ja saada meile altpoolt leitav tagastusvorm. Seejärel võtame omalt poolt ühendust ning lepime kokku kauba tagastamiseks vajalikud üksikasjad.

Kauba tagastamine defekti korral

Kui tarnitud kaup osutub defektseks või said eksikombel vale toote, palun täida ja saada meile altpoolt leitav tagastusvorm. Seejärel korraldame kauba tagastamise meie kulul ning vahetame toote välja või tagastame ostusumma.

Kauba tagastamine garantiiperioodi jooksul

Kui tootel esineb garantiiperioodi jooksul puudusi, parandame toote või vahetame samaväärse toote vastu. Sellisel juhul tasub ostja kauba tagastamise ning meie hoolitseme remonditud või asendatud kauba tagastamise eest. Garantiiteenuse kasutamiseks palun täida ja saada meile altpoolt leitav tagastusvorm. Seejärel võtame omalt poolt ühendust ning lepime kokku garantiiteenuse üksikasjad.

Tagastusvorm