Latern õue päikesepaneeliga FLAME SOLAR

Elegantne päikesepaneeliga leegikujuline latern – suurepärane valik hoovis või ajas hubasema keskkonna loomiseks!

15.80

LAOS

Add to wishlist
Värvus

Mõõtmed (kõrgus x laius x sügavus) (cm)

Valgusallikas

Patareid

Automaatne taimer

Veekindlus

Sobib õues kasutamiseks

Sobiv ümbritsev temperatuur

Garantii

Toiteallikas

Sobib kasutamiseks

Väljas

Valguse värvus

Soe valge

Tootekood

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.

23 cm kõrgune aiakaunistus on sisseehitatud LED-lambiga, mis jäljendab ehtsat leeki ning loob hubasust igas paigas – terrassil, aias või rõdul.  Küünlasse sisseehitatud sooja tooniga LED-lambi valgus jäljendab hõõgudes, hüpates ja virvendades tõelist küünlaleeki nii, et külalised ei pruugi arugi saada, et tegemist on LED-lambiga. Laternasse sisseehitatud päikesepatarei ammutab ja salvestab päeva jooksul päikeseenergiat, päikese loojudes lülitub latern automaatselt sisse. Seega ei ole tarvis muretseda patareide vahetamise ega hämaras sisselülitamise pärast. Päeva jooksul salvestatud energiast piisab üldiselt 5-tunniseks valgustamiseks. Täpne valgustamise aeg sõltub pilvisusest ning päeva jooksul kogutud energiavarust.

NÕUANDED:

  • Latern tuleks paigutada sellisesse kohta, kus sellele langeks päeval võimalikult palju päikesevalgust ning kus see ei jääks taimede varju.
  • Latern on täielikult ilmastikukindel, kuid temperatuuri kõikumine võib vähendada märkimisväärselt päikesepatarei tõhusust. Seetõttu soovitame enne uut hooaega patarei välja vahetada.
  • Optimaalse töö tagamiseks soovitame laetavad patareid korra aastas välja vahetada. Kõik laetavad patareid töötavad optimaalselt ainult piiratud arvu laadimistsüklite jooksul, st iga laadimisega patarei amortiseerub ja selle mahtuvus väheneb. Selline kulumine on loomulik protsess ning seda ei loeta talitlushäireks.