3 päikesetoitel välivalgustit GLOBUS OSCAR

Need kolm võluvat laternat kaunistavad Sinu aeda ja õue.

15.50

LAOS

Add to wishlist
Värvus

,

Värvitemperatuur (K)

Mõõtmed (kõrgus x laius x sügavus) (cm)

Lampide arv

Valgusallikas

Patareid
Automaatne taimer

Veekindlus

Sobib õues kasutamiseks

Sobiv ümbritsev temperatuur

Garantii

Toiteallikas

Sobib kasutamiseks

Toas, õues

Valguse värvus

Soe valge

Tootekood

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.

Kolm väikest 10 cm läbimõõduga ja päikesepaneeliga ümmargust laternat. Valgusti on koos riputusketi ja kupliga kokku 23 cm pikk. Valgustid on varustatud tõhusa päikesepaneeliga, mis neelab päeva jooksul päikeseenergiat ja salvestab selle akusse. Kui päike loojub, reageerivad tuled vähenenud päevavalgusele ja lülituvad automaatselt sisse. Seega ei ole vaja muretseda patareide vahetamise või pimeduse saabudes lampide sisselülitamise pärast. Päeva jooksul salvestatud energiast piisab, et hoida valgusteid umbes 5 tundi põlemas.

NÄPUNÄITED

  • Asetage valgustid nii, et need saaks päeva jooksul võimalikult palju päikesevalgust ammutada ning et neid ei kataks ümbritsevate esemete varjud.
  • Valgustid on täielikult ilmastikukindel, kuid temperatuurikõikumised võivad aku jõudlust oluliselt vähendada, seega soovitame laternaid külmal aastaajal siseruumides hoiustada.
  • Optimaalse toimimise tagamiseks soovitame valgustite aku igal aastal välja vahetada. Kõik laetavad akud töötavad optimaalselt ainult piiratud arvu laadimistsüklite jooksul, st iga laadimisega aku kulub ja selle mahutavus väheneb. See kulumine on loomulik protsess ja seda ei loeta defektiks.
  • Soovitame päikesepatareisid kasutada soojematel kuudel, sest talvisel perioodil ei laeta vähese päikesevalguse tõttu akut päeval korralikult täis ja lamp töötab oluliselt lühemat aega.