10% SOODSAM

2 õuelaternat päikesepatareiga FLAME TORCH

Päikesepatareiga aiakaunistused on suurepärane valik hoovis või aias hubase õhkkonna loomiseks!

14.85

LAOS

Add to wishlist
Värvus

Mõõtmed (kõrgus x laius x sügavus) (cm)

Valgusallikas

Patareid
Automaatne taimer

Veekindlus

Sobib õues kasutamiseks

Garantii

Toiteallikas

Sobib kasutamiseks

Väljas

Valguse värvus

Kollane

Tootekood

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.

Kaks keskmise suurusega päikesepatareiga LED-laternat aeda. Ühe laterna kõrgus on 52 cm. Laterna valgus näeb välja nagu leek. Laternasse sisseehitatud päikesepatarei ammutab ja salvestab päeva jooksul päikeseenergiat, päikese loojudes lülitub latern automaatselt sisse. Seega ei ole tarvis muretseda ei patareide vahetamise ega valgusti sisselülitamise pärast. Päeva jooksul salvestatud energiast piisab üldiselt 6-tunniseks valgustamiseks. Täpne valgustamise aeg sõltub pilvisusest ning päeva jooksul kogutud energiavarust.

NÕUANDED JA IDEED

  • Aseta valgusti nii, et see saaks päeva jooksul võimalikult palju päikesevalgust ja seda ei varjutaks taimede lehed.
  • Toode on täiesti ilmastikukindel, kuid temperatuurikõikumised võivad aku tõhusust märkimisväärselt vähendada, seetõttu soovitame lambi külmal aastaajal tuppa tuua ja hoida näiteks aknalaual, kus see samuti kaunis välja näeb.
  • Optimaalse toimimise tagamiseks soovitame lambi akud igal aastal välja vahetada. Kõik laetavad akud töötavad optimaalselt ainult piiratud arvu laadimistsüklitega, sest iga laadimisega aku kulub ja selle mahutavus väheneb. Selline kulumine on loomulik protsess ning seda ei loeta defektiks.
  • Soovitame lampi kasutada soojal aastaajal, kuna talviti on vähese päikesevalguse tõttu laadimisvõime oluliselt väiksem ning seetõttu ka lambi põlemise aeg märgatavalt lühem.