15% SOODSAM

5m ühendatav valguskett EXTRA 70, koos pirnidega 1.6W | 2100K

Äärmiselt vastupidav ja kauakestev E27 pirnidega valguskett professionaalse tulemuse saamiseks. Juhtme pikkus 5m. Pirnide arv 7. Pirnipesade vahe 70 cm.

47.00

LAOS

Add to wishlist
Värvus

Valguse värvus

Soe valge

Värvitemperatuur (K)

Valgusketi pikkus (cm)
Lampide arv

Lampide vaheline kaugus (cm)
Valgusallikas

Ühe lambi võimsus (W)

Lambi pinge (V)

Veekindlus

Sobib õues kasutamiseks

Valgusvoo reguleerimine

Valgusvoog (lm)

Sobiv ümbritsev temperatuur

Garantii

Toiteallikas

Juhtme värvus

Must

Sobib kasutamiseks

Toas, õues

Tootekood

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.

VALGUSKETT KOOS PIRNIDEGA.

EXTRA sari avaldab muljet kõikidele valgustusspetsialistidele, kes otsivad kvaliteetseid ja pikaajalisi lahendusi. Need valgusketid on väga mugavad, kuna neid saab omavahel ühendada pikaks ahelaks. Juhe on kohandatud pidama vastu pikaajalisele koormusele kuni 1000 W. Seega valgusketi maksimaalne pikkus sõltub kasutatavate lampide võimsusest – ökonoomseid LED-lampe kasutades võib ahel olla kuni mitusada meetrit pikk. Valgusketi juhe on väga vastupidav mehaanilistele ja ilmastikutingimustest põhjustatud kahjustustele, mistõttu see sobib ideaalselt pikaajaliseks kasutamiseks õues, sagedaseks riputamiseks ning transportimiseks. Ühe valgusketi segmendi pikkus on 5 m ja sellel on 7 lambipesa 70 cm vahedega.

Pirnide klaas on läbipaistev. Need LED-pirnid kiirgavad väga vähe soojust, seega saab neid ohutult kasutada soojustundlike materjalide ja pindade kõrval (nt riputades neid kardina kõrvale või kattes neid kangatükiga jne). Ühe sellise 1,6 W LED-pirni valgustugevus on võrdne umbes 14 W tavalise hõõglambi valgusastmega. Pirnid ei ole mõeldud kasutamiseks koos dimmeritega.

Näpunäiteid ja ideid

  • Kodu- või kohvikuterrassi atmosfääri muutmiseks võib muuta lihtsalt pirnide värvi või värvikombinatsioone.
  • Valgusketi kasutamiseks on vajalik eraldi müügil olev ühendusjuhe. Samuti saab vastavalt vajadusele kasutada seda pikendusjuhet.