50% SOODSAMHot

4 tk pakk BIG FIREWORK SOLAR

Ilutulestiku-kujuline maasse torgatav päikesepaneeliga aiakaunistus.  Pakis on 4 tk.

39.80

LAOS

Add to wishlist
Värvus

Värvitemperatuur (K)

Mõõtmed (kõrgus x laius x sügavus) (cm)
Lampide arv

Patareid
Automaatne taimer

Veekindlus

Sobib õues kasutamiseks

Garantii

Toiteallikas

Sobib kasutamiseks

Väljas

Valguse värvus

Soe valge

Tootekood

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.

Valgusti läbimõõt 54 cm, 90 LED lampi. Valgusti täielik kõrgus 90 cm. Pakendis on 4 valgustit. Valgusega kaunistus loob aeda, terrassile või rõdule võrratu meeleolu. Sisseehitatud tõhus päikesepatarei ammutab ja salvestab päeva jooksul päikeseenergiat, millest jätkub kuni 6-7-tunniseks valgustamiseks. Päikese loojudes reageerib latern vähenenud valgushulgale ja lülitub automaatselt sisse. Seega ei ole tarvis muretseda patareide vahetamise ega hämaras sisselülitamise pärast.

NÕUANDED JA IDEED

  • Latern tuleks paigutada sellisesse kohta, kus sellele langeks päeval võimalikult palju päikesevalgust ning kus see ei jääks ümbritseva varju.
  • Latern on täielikult ilmastikukindel, kuid temperatuuri kõikumine võib vähendada märkimisväärselt päikesepatarei tõhusust. Seetõttu soovitame laternat külmade ilmadega siseruumis hoida.
  • Optimaalse töö tagamiseks soovitame laetavad patareid korra aastas välja vahetada. Kõik laetavad patareid töötavad optimaalselt ainult piiratud arvu laadimistsüklite jooksul, st iga laadimisega patarei amortiseerub ja selle mahtuvus väheneb. Selline kulumine on loomulik protsess ning seda ei loeta talitlushäireks.
  • Soovitame lampi kasutada soojal aastaajal, kuna talviti on vähese päikesevalguse tõttu laadimisvõime oluliselt väiksem ning seetõttu ka lambi põlemise aeg märgatavalt lühem.