3m akutoitel toimiv BIG EDISON BULB

Patareidega LED-valgusti. Lihtsalt ideaalne kaunistus teie koju, terrassile või aeda!

32.90

LAOS

Add to wishlist
Värvus

Valguse värvus

Soe valge

Värvitemperatuur (K)

Valgusketi pikkus (cm)
Lampide arv

Lampide vaheline kaugus (cm)

Lüliti

Keskmine tööiga (h)

Lambi pinge (V)

Veekindlus

Sobib õues kasutamiseks

Sobiv ümbritsev temperatuur

Garantii

Toiteallikas

Juhtme värvus

Must

Sobib kasutamiseks

Toas, õues

Tootekood

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.

Universaalpirnid igaks juhuks. Garland vajab kolme AA patareid. Nöör on ilmastikukindel ja seega ideaalne pikaajaliseks välitingimustes kasutamiseks. koosneb kümnest Edison-tüüpi lambikesest, mis on paigutatud 30 cm vahedega 3 meetri pikkusele kaablile. Kõik lambid on valmistatud läbipaistvast ja purunemiskindlast plastikust ning nende valguse värvus on mõnusalt soe valge. Läbimõõt 5cm. Ripatsil on sisseehitatud automaatne taimer, mis lülitab ripsmetsa automaatselt välja 6 tundi pärast sisselülitamist ja lülitab selle järgmisel päeval samal ajal uuesti sisse, nii et patarei ei tühjene isegi siis, kui unustate välja lülitada. LED-tuled on väga ökonoomsed, seega piisab kolmest AA-patareist kuni 80 tunniseks õppetööks. Ja koos taimeri funktsiooniga võib üks komplekt patareisid vastu pidada peaaegu 2 nädalat (täpne aeg sõltub kasutatud patareide kvaliteedist). Rõivaküünla valgustugevus ei ole suur. Seetõttu sobib girland pigem dekoratsiooniks ja/või täiendavaks ümbritsevaks valgustuseks kui peamiseks valgusallikaks, nt terrassil või õues.

Näpunäiteid ja ideid:

  • Täielikult ilmastikukindel, kuid temperatuurikõikumised võivad vähendada patareide tõhusust, nii et miinuskraadide korral võib rõngas põleda lühemat aega.
  • Vajaduse korral saab girlande ka vooluvõrku ühendada. Peate lihtsalt ostma ühe toiteallika lisaks.
  • Suvel võite kasutada tulesid oma kodu terrassi kaunistamiseks ja talvel sobivad samad suurepäraselt jõulupuu või mõne muu soovitud taime kaunistamiseks õues.