Laost otsas

Päikesetoitel riputatav välidekoratsioon TREE OF LIFE

Metallist rippuv päikesepaneeliga aiakaunistus.

28.50

OTSAS

Kaup saabub Lihtsalt sisesta oma e-posti aadress ja me anname Sulle teada, kui see toode jälle müügile tuleb.
Värvus

Mõõtmed (kõrgus x laius x sügavus) (cm)

Lampide arv
Valgusallikas

Patareid

Automaatne taimer

Veekindlus

Sobib õues kasutamiseks

Garantii

Toiteallikas

Sobib kasutamiseks

Väljas

Valguse värvus

Soe valge

Tootekood

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.

Kaunis rippuv päikesetoitel terrassikaunistus. Läbimõõt 46 cm, kõrgus 33 cm, 32 LED-tulega okstel. Sisseehitatud päikesepaneel neelab päikeseenergiat isegi pilvisel suvepäeval ja salvestab selle akusse, mis võib pakkuda kuni 6 tundi põlemisaega. Pärast päikeseloojangut reageerib lamp vähenenud päevavalgusele ja lülitub automaatselt sisse. Nii ei pea Sa muretsema patareide vahetamise või pimeduse saabudes lambi sisselülitamise pärast.

NIPID JA IDEED

  • Asetage valgusti nii, et see saaks päeva jooksul võimalikult palju päikesevalgust ammutada ning et seda ei kataks ümbritsevate esemete varjud.
  • Valgusti on täielikult ilmastikukindel, kuid temperatuurikõikumised võivad aku jõudlust oluliselt vähendada, seega soovitame aiakaunistust külmal aastaajal siseruumides hoiustada.
  • Optimaalse toimimise tagamiseks soovitame valgusti aku igal aastal välja vahetada. Kõik laetavad akud töötavad optimaalselt ainult piiratud arvu laadimistsüklite jooksul, st iga laadimisega aku kulub ja selle mahutavus väheneb. See kulumine on loomulik protsess ja seda ei loeta defektiks.
  • Soovitame päikesepatareisid kasutada soojematel kuudel, sest talvisel perioodil ei laeta vähese päikesevalguse tõttu akut päeval korralikult täis ja lamp töötab oluliselt lühemat aega.