PRIVAATSUSPOLIITIKA

Privaatsuspoliitika sätestab, kuidas ja miks Metsa Valgus (edaspidi – meie või Metsa Valgus) klientide kohta veebilehel www.metsavalgus.ee (edaspidi – veebipood) kogutud teavet käitleb.

MIKS ME ISIKUANDMEID KOGUME?

Veebipoest ostmisel tuleb kliendil vastavalt vajadusele esitada oma nimi, e-posti aadress, aadress ning telefoninumber. Andmete esitamisega annab klient loa töödelda oma isikuandmeid kaupade ostu-müügilepingu täitmiseks ette nähtud eesmärkidel, nagu näiteks tellimuse töötlemiseks ja tarnimiseks. Kui avaldate soovi saada otseturundussõnumeid, siis edastame e-posti teel Metsa Valguse e-poe uudiseid ja pakkumisi. Nende teadete saamisest on võimalik igal ajal loobuda, klõpsates saadud e-kirja jaluses oleval uudiskirjadest loobumise lingil. Teeme mõistlikke jõupingutusi, et tagada esitatud isikuandmete turvalisus 2 (kahe) aasta jooksul alates nende esitamise kuupäevast. Selle tähtaja möödumisel hävitame esitatud isikuandmed.

KÜPSISED (COOKIES)

Küpsised on lühikesed tekstifailid, mis paigutatakse kasutaja brauserisse ostukorvi sisu salvestamiseks. Juhime tähelepanu, et salvestatud küpsised ei edasta mingil viisil andmeid kliendi seadmes hoiustatud privaatse teabe kohta. Ostuprotsessiks vajalikud küpsised lisatakse seadmesse 2 (kaheks) nädalaks. Kuigi soovitame tungivalt küpsiste salvestamise brauserisse lubada, saab neist alati loobuda, määrates vastavad valikud brauseri seadetes. Tähelepanu: küpsiste keelamine veebilehel muudab ostu sooritamise võimatuks.

KOLMANDATE ISIKUTE TEENUSED

Kaupade müügiga seotud ülesannete nõuetekohaseks täitmiseks ja klientidega suhtlemiseks kasutame kolmandate isikute teenuseid (tarne- ja makseteenuse pakkujad ning sotsiaalvõrgustikud). Teave edastatakse kolmandatele isikutele ainult selles ulatuses, mis on vajalik vastavate teenuste osutamiseks. Juhul, kui lahkute meie veebilehelt või teid suunatakse kolmandate isikute veebilehtedele, ei kehti enam meie privaatsuspoliitika.

TEABE AVALIKUSTAMINE

Teeme kõik endast oleneva isikuandmete konfidentsiaalsuse tagamiseks, kuid jätame endale õiguse teabe avalikustamiseks seadusest tulenevate nõuete või veebipoe kasutus- ja ostutingimuste rikkumise korral.

MUUDATUSED

Jätame endale õiguse privaatsuspoliitikat igal ajal muuta. Kõik muudatused jõustuvad veebipoes alates avaldamise kuupäevast.

KONTAKT

Isikuandmete töötlemise kohta lisateabe saamiseks palun võtke meiega ühendust e-posti aadressil info@metsavalgus.ee. Ülevaadet teie kohta kogutud isikuandmetest pakume kord aastas tasuta. Kui soovite enda kohta käivaid isikuandmeid muuta või kustutada, palun võtke meiega ühendust e-posti aadressil info@metsavalgus.ee.