50% SOODSAM

LED-lamp DECORATION PARTY GREEN, 1 W / E27

Imeline roheline valgus! Kaasaegne LED-tehnoloogia klassikalises vormis.

2.45

LAOS

Add to wishlist
Värvus

Mõõtmed (kõrgus x laius x sügavus) (cm)

Ühe lambi võimsus (W)

Lambi pinge (V)

Veekindlus

Valgusvoo reguleerimine

Valgusvoog (lm)

Lülitustsüklite arv

Sobiv ümbritsev temperatuur

Energiatõhususe klass

Garantii

Toiteallikas

Sobib kasutamiseks

Toas, õues

Valguse värvus

Värviline

Tootekood

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.

Värvilisest tugevdatud klaasist traditsioonilise pirnikujuga LED-lamp on ilmselt alati moes. Värviline LED-lamp eraldab väga vähe soojust, nii et seda saab julgelt kasutada ka kuumustundlike materjalide ja pindade läheduses (nt kardinate, riidest katete lähedal jne). Ruumi peamise valgusallikana kasutamiseks ei ole see dekoratiivne lamp piisavalt võimas. 1 W LED-lamp kiirgab umbes sama palju valgust kui 8 W tavaline hõõglamp.

Nõuanded ja ideed

  • Lamp sobib kõikidele traditsioonilise E27 pesaga valguskettidele ja valgustitele. Seega saab seda kasutada peaaegu kõikjal.
  • Lamp ei sobi kasutamiseks koos hämardiga (dimmeriga). Kodu- või kohvikuterrassi atmosfääri muutmiseks võib muuta lihtsalt lampide värvitooni või värvikombinatsioone.
  • Kuigi lamp on valmistatud tugevdatud klaasist, võib need siiski puruneda. Seetõttu soovitame neid kasutada kohtades, kus valguskett saab rippuda pikemalt, näiteks terrassil. Valgusketi sagedase paigaldamise ja mahavõtmise käigus võivad lambid kergemini puruneda ning need tuleb välja vahetada.
  • Kui soovite tellida seda lampi valgusketi jaoks, soovitame tellida korraga vähemalt 1-2 tk varuks, juhuks kui mõni peaks kogemata kasutamisel purunema.