Aia kaunistamine päikesepaneeliga LILLY SOLAR

Päikesepaneelidega aialatern on ideaalne valik neile, kes soovivad oma õue või aeda rohkem hubasust!

26.20

LAOS

Add to wishlist
Värvus

Mõõtmed (kõrgus x laius x sügavus) (cm)

Lampide arv

Valgusallikas

Patareid

Automaatne taimer

Veekindlus

Sobib õues kasutamiseks

Sobiv ümbritsev temperatuur

Garantii

Toiteallikas

Sobib kasutamiseks

Väljas

Tootekood

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.

LILLY päikesepaneel. Kõrgus 12 cm, läbimõõt 24 cm. Päikesepaneel neelab päeva jooksul päikeseenergiat ja salvestab selle akusse, lülitades laterna automaatselt sisse, kui päike loojub. Seega ei ole vaja muretseda patareide vahetamise või laterna sisselülitamise pärast pimedat. Päeval salvestatud energiast piisab, et hoida laternat vähemalt 6 tundi heledana. Täpne tööaeg sõltub pilvisusest ja sellest, kui palju energiat on aku suutnud päeva jooksul salvestada.

NIPID JA IDEED

  • Asetage latern nii, et see saaks päeva jooksul võimalikult palju päikesevalgust ja seda ei takistaks taimede lehed.
  • Latern on ilmastiku eest täielikult kaitstud, kuid temperatuurikõikumised võivad aku tõhusust oluliselt vähendada, mistõttu soovitame laterna aku aasta pärast, enne uut hooaega, välja vahetada.
  • Optimaalse jõudluse tagamiseks soovitame laterna akud igal aastal välja vahetada. Sest kõik akud töötavad optimaalselt ainult piiratud arvu laadimistsüklite jooksul, st iga laadimisega kulub aku ära ja aku võimsus väheneb. See kulumine on loomulik protsess ja seda ei loeta rikkeks.
  • Soovitame päikesepatareid kasutada aasta soojematel kuudel, sest talveperioodil ei ole päevase vähese päikesevalguse tõttu akul võimalik korralikult laadida ja tööaeg on oluliselt lühem.