Laost otsas

4,7 m päikesetoitel valguskett GLOBINI CLEAR SOLAR

Ehtige oma armastatud taimi ja muutke oma kodu veelgi hubasemaks. Lihtsalt riputage need hõõguvad lambid okstele ja nautige soojadel suveõhtutel hubasust ja rahu.

16.30

OTSAS

Kaup saabub Lihtsalt sisesta oma e-posti aadress ja me anname Sulle teada, kui see toode jälle müügile tuleb.
Värvus
Valgusketi pikkus (cm)
Toitejuhtme pikkus (cm)

Mõõtmed (kõrgus x laius x sügavus) (cm)
Lampide arv

Lampide vaheline kaugus (cm)

Valgusallikas

Veekindlus

Sobib õues kasutamiseks

Sobiv ümbritsev temperatuur

Garantii

Toiteallikas

Sobib kasutamiseks

Väljas

Valguse värvus

Soe valge

Tootekood

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.

Valgusketi pikkus alates esimesest kuni viimase pirnini on 4,75 m. Kett koosneb 20 väikesest (2 cm läbimõõduga) läbipaistvast pirnist. Kõigist päikeseenergial töötavatest toodetest on see valguskett iseloomulik ereda valguse poolest, mis tuleneb suure tõhususega päikesepaneeli ja liitium-ioonaku koostööst. Kui päike loojub, lülitab andur valgusti automaatselt sisse. Seega ei ole vaja muretseda patareide vahetamise või manuaalse sisselülitamise pärast. Meie testides piisas täislaetud akust ca 6 tunniks töötamiseks. Päikesepaneel paigaldatakse maapinnale ja on 2 m pikkuse toitejuhtme abil valgusketiga ühendatud, mis annab Teile lisavabaduse leida valgusti riputamiseks optimaalne asukoht.

NÄPUNÄITED

  • Valgusti on täielikult ilmastikukindel, kuid temperatuurikõikumised võivad aku tõhusust oluliselt vähendada, seega soovitame valgustit külmal aastaajal siseruumides hoiustada.
  • Paigaldage päikesepaneel nii, et see saaks päeva jooksul võimalikult palju päikesevalgust ja seeläbi aku korralikult laetud.
  • Neil, kes armastavad reisida, soovitame selle kvaliteetse valgusketi reisile kaasa võtta, et kaunistada oma telki või telkimisplatsi. Teie sõbrad on kindlasti meeldivalt üllatunud.
  • Neil, kes armastavad reisida, soovitame oma telgi või telkimisplatsi kaunistamiseks selle kvaliteetse valgusketi reisile kaasa võtta. Teie sõbrad on kindlasti meeldivalt üllatunud.
  • Optimaalse jõudluse tagamiseks soovitame valgusti akud igal aastal välja vahetada. Kuna kõik laetavad akud töötavad optimaalselt ainult piiratud arvu laadimistsüklite arvu, siis iga laadimisega aku kulub jning mahutavus väheneb. See kulumine on loomulik protsess ja seda ei peeta defektiks. – Soovitame päikesepatareid kasutada aasta soojematel kuudel, sest talveperioodil ei ole vähese päevase päikesevalguse tõttu valgusti akudel võimalik korralikult laadida ja põlemisaeg on tunduvalt lühem.