LED-pirn valgusketile A60 EXTRA SOFT GLOW, 0,5W / 2100K / E27

Saagu hubane valgus! Kaasaegne LED-tehnoloogia klassikalisel kujul.

3.50

LAOS

Add to wishlist
Värvus

Värvitemperatuur (K)

Mõõtmed (kõrgus x laius x sügavus) (cm)

Ühe lambi võimsus (W)

Lambi pinge (V)

Veekindlus

Sobib õues kasutamiseks

Valgusvoo reguleerimine

Valgusvoog (lm)

Lülitustsüklite arv

Sisselülitusaeg (s)

Sobiv ümbritsev temperatuur

Garantii

Toiteallikas

Sobib kasutamiseks

Toas, õues

Valguse värvus

Soe valge

Tootekood

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.

Tugevdatud klaasist valmistatud traditsioonilised LED-pirnid jäävad ilmselt igavesti moodi. Need LED-pirnid kiirgavad väga vähe soojust, seega võite neid ohutult kasutada soojustundlike materjalide ja pindade kõrval (nt riputades neid kardinate lähedusse või kattes neid kangaga jne). Dekoratiivpirnid on mõeldud kasutamiseks valguskettides ja need ei ole piisavalt võimsad ruumi peamiseks valgustamiseks.

Nipid ja ideed

  • Pirnid sobivad kõikidele tüüpilistele E27 pistikupesaga valguskettidele ja valgustitele, seega saate neid kasutada praktiliselt kõikjal, kus soovite.
  • Pirnid ei ole mõeldud kasutamiseks koos dimmeritega.
  • Te ei pea oma kodu või kohviku terrassi olustiku muutmiseks tegema suuri pingutusi. Piisab, kui muudate lihtsalt lampide värvi või värvikombinatsiooni.
  • Kuigi pirnid on valmistatud tugevdatud klaasist, võivad need siiski puruneda. Seetõttu on soovitatav paigutada neid kohtadesse, kus need jäetakse pikemaks ajaks, nt terrassile. Kui riputate valguskette iga kord uuesti üles ja võtate uuesti maha, võivad lambipirnid kogemata puruneda, mistõttu peate need taas uue vastu välja vahetama.
  • Kui ostate need pirnid valgusketi jaoks, soovitame osta vähemalt 1-2 varupirni, juhuks kui tulevikus on vaja pirni välja vahetada.