Hot

Aiakaunistus päikesepaneeliga WINDY ROOSTER

Originaalne ja suvine päikesepaneeliga aiakaunistus. Puuduvad juhtmed ja patareisid pole vaja vahetada. Enam mugavamaks minna ei saa!

14.90

LAOS

Add to wishlist
Värvus

Mõõtmed (kõrgus x laius x sügavus) (cm)
Lampide arv

Valgusallikas

Patareid

Automaatne taimer

Veekindlus

Sobib õues kasutamiseks

Sobiv ümbritsev temperatuur

Garantii

Toiteallikas

Sobib kasutamiseks

Väljas

Valguse värvus

Soe valge

Tootekood

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.

Suvine aiakaunistus päikesepaneeliga. Dekoratsiooni kõrgus on 81 cm ja sisseehitatud tõhus päikesepatarei neelab suvepäeval päikesevalguse energiat ja salvestab selle akusse, millest piisab kuni 6 tunniseks helendamiseks. Pärast päikeseloojangut reageerib latern vähenenud valgusele ja lülitub automaatselt sisse. Seega ei ole vaja muretseda patareide vahetamise või pärast pimeduse saabumist lampi sisselülitamise pärast.

NIPID JA IDEED

  • Asetage latern nii, et see saaks päeva jooksul võimalikult palju päikesevalgust ammutada ning et seda ei kataks taimede lehed.
  • Valgusti on täielikult ilmastikukindel, kuid temperatuurikõikumised võivad aku jõudlust oluliselt vähendada, seega soovitame laternat külmal aastaajal siseruumides hoiustada.
  • Maksimaalse efekti saavutamiseks soovitame neid tulesid kasutada koos meie teiste dekoratiivsete aiavalgustitega.
  • Optimaalse toimimise tagamiseks soovitame laterna aku igal aastal välja vahetada. Kõik laetavad akud töötavad optimaalselt ainult piiratud arvu laadimistsüklite jooksul, st iga laadimisega aku kulub ja selle mahutavus väheneb. See kulumine on loomulik protsess ja seda ei loeta defektiks.
  • Soovitame päikesepatareisid kasutada soojematel kuudel, sest talvisel perioodil ei laeta vähese päikesevalguse tõttu akut päeval korralikult täis ja lamp töötab oluliselt lühemat aega.