2 päikesetoitel välilaternat OXIDA FLOWERS

Need kaks maagilist laternat on kauniks dekoratiivelemendiks Sinu aeda ja õuele.

23.50

LAOS

Add to wishlist
Värvus
Mõõtmed (kõrgus x laius x sügavus) (cm)
Lampide arv

Valgusallikas

Patareid

Automaatne taimer

Veekindlus

Sobib õues kasutamiseks

Sobiv ümbritsev temperatuur

Garantii

Toiteallikas

Sobib kasutamiseks

Väljas

Valguse värvus

Soe valge

Tootekood

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.

Lisage oma aeda hubasust. Need kaks 51 cm kõrgust välilaternat sobivad ideaalselt aiatee valgustamiseks või kauniks aktsendiks lilleaeda. Laternad on varustatud tõhusa päikesepaneeliga, mis neelab päeva jooksul päikeseenergiat ja salvestab selle akusse. Kui päike loojub, reageerivad laternad vähenenud päevavalgusele ja lülituvad automaatselt sisse. Seega ei ole vaja muretseda patareide vahetamise või pärast pimeduse saabumist lampide sisselülitamise pärast. Päeva jooksul salvestatud energiast piisab, et hoida valgustuteid töös umbes 6 tundi.

NÄPUNÄITED

  • Asetage latern nii, et see saaks päeva jooksul võimalikult palju päikesevalgust ammutada ning et seda ei kataks taimede lehed.
  • Valgusti on täielikult ilmastikukindel, kuid temperatuurikõikumised võivad aku jõudlust oluliselt vähendada, seega soovitame laternat külmal aastaajal siseruumides hoiustada.
  • Soovitame päikesepatareisid kasutada soojematel kuudel, sest talvisel perioodil ei laeta vähese päikesevalguse tõttu akut päeval korralikult täis ja lamp töötab oluliselt lühemat aega.