Välivalgusti BIG JAMJAR SOLAR

See hubane moosipurki meenutav lamp sobib eriti hästi välimööbli, terrassi või rõdu kaunistamiseks.

10.90

LAOS

Add to wishlist
Värvus

Mõõtmed (kõrgus x laius x sügavus) (cm)

Lampide arv

Valgusallikas

Patareid

Automaatne taimer

Veekindlus

Sobib õues kasutamiseks

Sobiv ümbritsev temperatuur

Garantii

Toiteallikas

Sobib kasutamiseks

Toas, õues

Valguse värvus

Soe valge

Tootekood

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.

Lisa oma terrassile või rõdule hubasust. Lambi sisseehitatud tõhus päikesepatarei neelab päeva jooksul päikeseenergiat ja salvestab selle laetavasse akusse. Valgusandur reageerib vähenenud valguse hulgale ja lülitab valgusti automaatselt sisse. Seega pole vaja hämaras patareisid vahetada ega lampi põlema panna. Päeva jooksul salvestatud energiast piisab, et lamp põleks vähemalt 4 tundi. Eriti päikeselisel päeval peaks aga salvestatud energiast piisama isegi 6-7 tunniks.

NÕUANDED:

  • Paigutage valgusti kohta, kus see saaks päeva jooksul võimalikult palju päikesevalgust ning seda ei varjaks varjud.
  • Valgusti on täielikult ilmastikukindel, kuid temperatuurikõikumised võivad aku efektiivsust oluliselt vähendada, mistõttu soovitame lambi külmal aastaajal tuppa tuua. Nt. asetage see aknalauale ja see rõõmustab oma valgusega Teid igal õhtul. Või eemaldage kate ja pange sisse LED või tavaline küünal, et nautida kaunist küünlajalga kõikjal oma kodus.
  • Optimaalse toimimise tagamiseks soovitame aku igal aastal välja vahetada. Kõik laetavad akud töötavad optimaalselt ainult piiratud arvu laadimistsüklitega, sest iga laadimisega aku kulub ja selle mahutavus väheneb. Selline kulumine on loomulik protsess ning seda ei loeta defektiks.
  • Soovitame lampi kasutada soojal aastaajal, kuna talviti on vähese päikesevalguse tõttu laadimisvõime oluliselt väiksem ning seetõttu ka lambi põlemise aeg märgatavalt lühem.