Tarne 2-4 tööpäeva

Päikesepatarei pärgade 31V DC

Päikesepatarei pärgade 31V DC.

15.90

LAOS

Add to wishlist
Värvus

Lüliti

Sobiv ümbritsev temperatuur

Garantii

Juhtme värvus

Must

Veekindlus

Sobib kasutamiseks

Väljas

Toiteallikas

Tootekood

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.

See päikesepaneel sobib kasutamiseks järgmiste garland-mudelitega:

BIG EDISON BULB

G45 PARTY LIGHTS

See seade võib asendada tavalist pistikupesa toiteplokki. See on eriti kasulik, kui soovite kasutada girlande seal, kus pistikupesa ei ole lähedal ja kus sooja aastaajal on palju päikest. Pange tähele, et päikesepaneeliga ühendatud garlandil on veidi hämaram valgus kui vooluvõrku ühendatud garlandil. Ühe päikesepaneeliga saab ühendada kuni 2 tk (kumbki 3 meetrit) girlande.

NIPID JA IDEED

  • Valgusti on täielikult ilmastikukindel, kuid temperatuurikõikumised võivad aku tõhusust oluliselt vähendada, seega soovitame valgustit külmal aastaajal siseruumides hoiustada.
  • Paigaldage päikesepaneel nii, et see saaks päeva jooksul võimalikult palju päikesevalgust ja seeläbi aku korralikult laetud.
  • Optimaalse jõudluse tagamiseks soovitame valgusti akud igal aastal välja vahetada. Kuna kõik laetavad akud töötavad optimaalselt ainult piiratud arvu laadimistsüklite arvu, siis iga laadimisega aku kulub ning mahutavus väheneb. See kulumine on loomulik protsess ja seda ei peeta defektiks.
  • Soovitame päikesepatareid kasutada aasta soojematel kuudel, sest talveperioodil ei ole vähese päevase päikesevalguse tõttu valgusti akudel võimalik korralikult laadida ja põlemisaeg on tunduvalt lühem.
Kaup saabub Lihtsalt sisesta oma e-posti aadress ja me anname Sulle teada, kui see toode jälle müügile tuleb.