Päikesepatareiga aiakaunistus SANDY MUSHROOM 16

Kaunis kaunistus teie õue ja aeda!

37.50

LAOS

Add to wishlist
Värvus

Värvitemperatuur (K)

Mõõtmed (kõrgus x laius x sügavus) (cm)
Valgusallikas

Patareid

Automaatne taimer

Veekindlus

Sobib õues kasutamiseks

Sobiv ümbritsev temperatuur

Garantii

Sobib kasutamiseks

Väljas

Valguse värvus

Soe valge

Tootekood

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.

Mänguline päikesepaneeliga seenekujuline latern murule, aeda, terrassile või rõdule. Latern on valmistatud vaigu ja liiva segust, nii et iga laterna värv ja valgusläbivus on ainulaadne. Kõrgus 16 cm, laius 19 cm. Laternat saab paigutada just sinna, kuhu soovite, ja päikesepaneeli saab asetada selle lähedusse, et suunata päikesevalgust. Latern on akuga ühendatud 70 cm pikkuse kaabliga. Latern sobib täielikult välitingimustes kasutamiseks.

NÕUANDED:

  • Latern tuleks paigutada sellisesse kohta, kus sellele langeks päeval võimalikult palju päikesevalgust ning kus see ei jääks ümbritsevate esemete varju.
  • Asukohta saab muuta vastavalt soovile – juhtmeid ei ole!
  • Latern sobib täielikult õues kasutamiseks. See pole siiski mõeldud vette kastmiseks.
  • Optimaalse töö tagamiseks soovitame laetavad patareid korra aastas välja vahetada. Kõik laetavad akud töötavad optimaalselt ainult piiratud arvu laadimistsüklitega, sest iga laadimisega aku kulub ja selle mahutavus väheneb. Selline kulumine on loomulik protsess ning seda ei loeta defektiks.
  • Soovitame lampi kasutada soojal aastaajal, kuna talviti on vähese päikesevalguse tõttu laadimisvõime oluliselt väiksem ning seetõttu ka lambi põlemise aeg märgatavalt lühem.