Päikesepatareiga valguskett SOLAR CHAIN FLAME

Kaunista oma armastatud taimi ja muuda kodu veel hubasemaks.

21.50

LAOS

Add to wishlist
Värvus

Valgusketi pikkus (cm)
Toitejuhtme pikkus (cm)

Lampide arv

Lampide vaheline kaugus (cm)

Valgusallikas

Automaatne taimer

Lüliti

Veekindlus

Sobib õues kasutamiseks

Sobiv ümbritsev temperatuur

Garantii

Toiteallikas

Sobib kasutamiseks

Väljas

Valguse värvus

Kollane

Tootekood

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.

Päikesepatareiga valguskett, mille pikkus on 210 cm, on 8 väikese lambiga, mille valgus imiteerib elavat tuld. Sisseehitatud tõhus päikesepatarei salvestab laetavasse akusse isegi pilvisel suvepäeval päikeseenergiat, millest piisab kuni 6-tunniseks valgustamiseks. Päikese loojudes reageerib latern vähenenud valgushulgale ja lülitub automaatselt sisse. Seega ei ole tarvis muretseda ei patareide vahetamise ega valgusti sisselülitamise pärast.  Päikesepatareid ühendab valgusketiga 2 m pikkune toitejuhe, mis annab lisavabaduse valgusketi optimaalseks paigutamiseks.

NÕUANDED:

  • Valguskett on täiesti ilmastikukindel, kuid temperatuurikõikumised võivad aku tõhusust märkimisväärselt vähendada, seetõttu soovitame selle külmal aastaajal tuppa tuua.
  • Aseta päikesepatarei nii, et see saaks päeva jooksul võimalikult palju päikesevalgust, nii tagad aku korraliku laadimise.
  • Reisihuvilised võivad selle kvaliteetse valgusketi ka loodusesse kaasa võtta, et kaunistada telki või laagrikohta. See on kõigile meeldivaks üllatuseks.
  • Optimaalse toimimise tagamiseks soovitame aku igal aastal välja vahetada. Kõik laetavad akud töötavad optimaalselt ainult piiratud arvu laadimistsüklitega, sest iga laadimisega aku kulub ja selle mahutavus väheneb. Selline kulumine on loomulik protsess ning seda ei loeta defektiks.
  • Soovitame lampi kasutada soojal aastaajal, kuna talviti on vähese päikesevalguse tõttu laadimisvõime oluliselt väiksem ning seetõttu ka lambi põlemise aeg märgatavalt lühem.