25% SOODSAM

7.5 päikesepatareiga valguskett GARDEN LIGHTS

7,5 meetri pikkune päikesepatareidega valguskett. Ei mingit muretsemist kaablite vedamise pärast!

11.95

LAOS

Add to wishlist
Värvus

Värvitemperatuur (K)

Valgusketi pikkus (cm)
Toitejuhtme pikkus (cm)

Lampide arv

Lampide vaheline kaugus (cm)
Valgusallikas

Automaatne taimer

Lüliti

Keskmine tööiga (h)

Veekindlus

Sobib õues kasutamiseks

Sobiv ümbritsev temperatuur

Garantii

Toiteallikas

Juhtme värvus

Must

Sobib kasutamiseks

Toas, õues

Valguse värvus

Soe valge

Tootekood

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.

Valgusketis on tervelt 100 päikesepatareil töötavat LED-lampi, mis on paigutatud ühtlaselt 7,5 meetrise ketina. Valguskett sobib suurepäraselt puuokstesse põimimiseks või siis näiteks puutüvede või aiamööbli valgustamiseks. See sõltub juba Sinu fantaasiast! Päikese loojudes lülitab aku sensor valgusketi automaatselt sisse. Seega ei ole tarvis muretseda ei patareide vahetamise ega valgusti igapäevase sisselülitamise pärast. Päikselisel päeval laetud akust piisab 5 tunniks valgustuseks. Päikesepatareid ühendab valgusketiga 3 m pikkune toitejuhe, mis annab lisavabaduse valgusketi optimaalseks paigutamiseks – näiteks võid valgusketiga kaunistada rõdul kasvava taime oksi, kuid päikesepatarei jätta aknalauale päikese kätte, et see optimaalselt akut laeks.

NÕUANDED ja IDEED:

  • Valguskett on täiesti ilmastikukindel, kuid temperatuurikõikumised võivad aku tõhusust märkimisväärselt vähendada, seetõttu soovitame selle külmal aastaajal tuppa tuua. See sobib suurepäraselt ka tubaseks jõulukaunistuseks.
  • Aseta päikesepatarei nii, et see saaks päeva jooksul võimalikult palju päikesevalgust, nii tagad aku korraliku laadimise.
  • Optimaalse toimimise tagamiseks soovitame aku igal aastal välja vahetada. Kõik laetavad akud töötavad optimaalselt ainult piiratud arvu laadimistsüklitega, sest iga laadimisega aku kulub ja selle mahutavus väheneb. Selline kulumine on loomulik protsess ning seda ei loeta defektiks.
  • Soovitame lampi kasutada soojal aastaajal, kuna talviti on vähese päikesevalguse tõttu laadimisvõime oluliselt väiksem ning seetõttu ka lambi põlemise aeg märgatavalt lühem.