8% SOODSAMLaost otsas

Päikesepatareiga õuelatern MILAN SOLAR

Universaalne klassikaline latern hubasesse aeda. Päikesepatareiga ei ole vaja muretseda patareide vahetamise või juhtmete pärast.

16.99

OTSAS

Kaup saabub Lihtsalt sisesta oma e-posti aadress ja me anname Sulle teada, kui see toode jälle müügile tuleb.
Värvus

Mõõtmed (kõrgus x laius x sügavus) (cm)
Lampide arv

Valgusallikas

Patareid

Automaatne taimer

Veekindlus

Sobib õues kasutamiseks

Sobiv ümbritsev temperatuur

Garantii

Toiteallikas

Sobib kasutamiseks

Väljas

Valguse värvus

Soe valge

Tootekood

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.

Universaalne lahendus aia, terrassi või rõdu kaunistamiseks. Laternasse sisseehitatud päikesepatarei ammutab ja salvestab päeva jooksul päikeseenergiat, päikese loojudes lülitub latern automaatselt sisse. Seega ei ole tarvis muretseda ei patareide vahetamise ega valgusti sisselülitamise pärast. Päeva jooksul salvestatud energiast piisab üldiselt 6-tunniseks valgustamiseks. Täpne valgustamise aeg sõltub pilvisusest ning päeva jooksul kogutud energiavarust. Päikeselisel päeval kogutud energiaga kiirgab latern valgust 7-8 tundi.

NÕUANDED JA IDEED

  • Komplektis sisaldub kaunis kumer maasse torgatav laternajalg. Tegemist on universaalse laternajalaga, sest maasse torkamise asemel saab seda ka riputada.
  • Latern tuleks paigutada sellisesse kohta, kus sellele langeks päeval võimalikult palju päikesevalgust ning kus see ei jääks taimede varju.
  • Latern on täiesti ilmastikukindel, kuid temperatuuri kõikumised võivad päikesepatarei tõhusust märkimisväärselt vähendada. Seetõttu soovitame laternat külma ilmaga siseruumis hoida, näiteks kaunistab see õhtuti suurepäraselt ka aknalauda.
  • Soovitame lampi kasutada soojal aastaajal, kuna talviti on vähese päikesevalguse tõttu laadimisvõime oluliselt väiksem ning seetõttu ka lambi põlemise aeg märgatavalt lühem.