15% SOODSAM

5m ühendatav valguskett EXTRA DROP, koos pirnidega 0.75W | 2000K

Äärmiselt vastupidav ja kauakestev E27 pirnidega valguskett professionaalse tulemuse saamiseks. Juhtme pikkus 5m. Pirnide arv 10. Pirnipesade vahe 50cm.

74.70

LAOS

Add to wishlist
Värvus

Valguse värvus

Soe valge

Värvitemperatuur (K)

Valgusketi pikkus (cm)
Lampide arv

Lampide vaheline kaugus (cm)

Valgusallikas

Koguvõimsus (W)
Ühe lambi võimsus (W)
Lambi pinge (V)

Veekindlus

Sobib õues kasutamiseks

Valgusvoo reguleerimine

Sobiv ümbritsev temperatuur

Garantii

Toiteallikas

Juhtme värvus

Must

Sobib kasutamiseks

Toas, õues

Tootekood

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.

VALGUSKETT KOOS PIRNIDEGA.

EXTRA sari avaldab muljet kõikidele valgustusspetsialistidele, kes otsivad kvaliteetseid ja pikaajalisi lahendusi. Need valgusketid on väga mugavad, kuna neid saab omavahel ühendada pikaks ahelaks, isegi üle 100 m kogupikkusega. Valgusketi juhe on väga vastupidav mehaanilistele ja ilmastikutingimustest põhjustatud kahjustustele, mistõttu see sobib ideaalselt pikaajaliseks kasutamiseks õues, sagedaseks riputamiseks ning transportimiseks. Ühe valgusketi segmendi pikkus on 5 m ja sellel on 10 lambipesa 50 cm vahedega.

Pirnide klaas on merevaigukollane, mis annab neile LED-pirnidele kauni välimuse ka väljalülitatud olekus. Need LED-pirnid kiirgavad väga vähe soojust, seega saab neid ohutult kasutada soojustundlike materjalide ja pindade kõrval (nt riputades neid kardina kõrvale või kattes neid kangatükiga jne). Ühe sellise 0,75 W LED-pirni valgustugevus on võrdne umbes 7 W tavalise hõõglambi valgusastmega. Pirnid ei ole mõeldud kasutamiseks koos dimmeritega.

Näpunäiteid ja ideid

  • Kodu- või kohvikuterrassi atmosfääri muutmiseks võib muuta lihtsalt lampide värvitooni või värvikombinatsioone.
  • Valguskett on loodud taluma ohutult kuni 2000 W järjepidevat koormust. Seega sõltub keti maksimaalne pikkus kasutatud pirnide võimsusest ja võib kuluefektiivsete LED-pirnide puhul ulatuda kuni mõnesaja meetrini.
  • Valgusketi kasutamiseks on vajalik eraldi müügil olev ühendusjuhe. Samuti saab vastavalt vajadusele kasutada seda pikendusjuhet.