Laost otsas

Päikesepaneeliga aialamp GNOMY

Kaunis dekoratsioon Teie õue ja aeda!

45.90

OTSAS

Kaup saabub Lihtsalt sisesta oma e-posti aadress ja me anname Sulle teada, kui see toode jälle müügile tuleb.
Värvus
Mõõtmed (kõrgus x laius x sügavus) (cm)

Lampide arv

Valgusallikas

Patareid
Automaatne taimer

Veekindlus

Sobib õues kasutamiseks

Garantii

Toiteallikas

Sobib kasutamiseks

Väljas

Valguse värvus

Soe valge

Tootekood

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.

Lõbus laternaga päkapikk, sisseehitatud päikesepatareiga. Kogu dekoratsiooni kõrgus on 53 cm. Valgustil on integreeritud LED pirn ja laetav aku, seega on lamp täielikult kasutusvalmis. Ülemisse ossa sisseehitatud tõhus päikesepatarei neelab päikeseenergiat päevasel ajal ka pilvisema ilma korral ning salvestab selle laetavasse akusse, mis tagab umbes 5 tundi põlemisaega. Pärast päikeseloojangut reageerib andur valguse vähenemisele ja lülitub automaatselt sisse. Seega pole vaja hämaral ajal muretseda patareide vahetamise või lambi sisse lülitamise pärast.

NÕUANDED:

  • Paigutage valgusti kohta, kus see saaks päeva jooksul võimalikult palju päikesevalgust ning seda ei varjaks varjud.
  • Lamp on täielikult ilmastikukindel, kuid temperatuurikõikumised võivad aku efektiivsust oluliselt vähendada, mistõttu soovitame valgusti külmal aastaajal tuppa tuua. Nt. asetage see aknalauale ja see rõõmustab oma sooja valgusega Teid igal õhtul.
  • Optimaalse jõudluse tagamiseks soovitame lambi laetavaid patareisid igal aastal vahetada. Kuna kõik laetavad akud toimivad optimaalselt vaid piiratud arv laadimistsükleid, st. iga laadimisega aku kulub ja aku maht väheneb. See kulumisprotsess on loomulik ja seda ei peeta tehniliseks rikkeks.
  • Soovitame lampi kasutada soojal aastaajal, kuna talviti on vähese päikesevalguse tõttu laadimisvõime oluliselt väiksem ning seetõttu ka lambi põlemise aeg märgatavalt lühem.