Laost otsas

Latern SOLAR SPOTLIGHT

Hele latern, mis toob valguse teie aeda ja terrassile. Torgake see maasse ja võite selle rahuliku südamega sinna jätta. Päikesepaneelide abil ei pea enam juhtmeid või patareisid vahetama. Kas enam mugavamaks saab minna?!

23.50

OTSAS

Kaup saabub Lihtsalt sisesta oma e-posti aadress ja me anname Sulle teada, kui see toode jälle müügile tuleb.
Värvus

Lampide arv

Valgusallikas

Patareid
Automaatne taimer

Veekindlus

Sobib õues kasutamiseks

Garantii

Toiteallikas

Sobib kasutamiseks

Väljas

Valguse värvus

Soe valge

Tootekood

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.

Äärmiselt praktiline lahendus aia või terrassi valgustamiseks on SPOTLIGHT. Selle sisseehitatud päikesepatarei neelab päeva jooksul päikeseenergiat ja salvestab selle akusse, lülitades lambi automaatselt sisse, kui päike loojub. Seega ei ole vaja muretseda patareide vahetamise või pärast pimeduse saabumist lampi sisselülitamise pärast. Päeva jooksul salvestatud energiast piisab, et hoida laternat vähemalt 6 tundi heledana. Täpne haridusaeg sõltub pilvisusest ja sellest, kui palju energiat on aku päeva jooksul suutnud salvestada. Laterna valgus on piisavalt hele ja laia langemisnurgaga, nii et seda saab kasutada mitte ainult dekoratiivse elemendina, vaid isegi ala valgustamiseks.

NIPID JA IDEED

  • Suunake latern õitsvate lillede või põõsaste poole ja kui päike loojub, hakkab teie aed hubaselt helendama.
  • Asetage latern selliselt, et see saaks päeva jooksul võimalikult palju päikesevalgust ja puud seda ei varjaks.
  • Latern on täielikult ilmastikukindel, kuid temperatuurikõikumised võivad aku jõudlust oluliselt vähendada, seega soovitame laternat külmal aastaajal hoida siseruumides.
  • Maksimaalse efekti saavutamiseks soovitame neid tuled kasutada koos meie teiste dekoratiivsete aiavalgustuslahendustega.
  • Optimaalse jõudluse tagamiseks soovitame laterna akud igal aastal välja vahetada. Kuna kõik laetavad akud töötavad optimaalselt ainult piiratud arvu laadimistsüklite jooksul, st iga laadimisega aku kulub ära ja aku mahutavus väheneb. See kulumine on loomulik protsess ja seda ei peeta ebaõnnestumiseks.
  • Soovitame päikesepatareid kasutada aasta soojematel kuudel, sest talveperioodil ei ole päevase vähese päikesevalguse tõttu akul võimalik korralikult laadida ja tööaeg on tunduvalt lühem.