Hot

Aialatern päikesepaneeliga ROTANG SOLAR

See laternakujuline valgusti tekitab enda ümber sooja valgusega ringe ning sobib eriti hästi aialaua, terrassi või rõdupõranda kaunistamiseks. Purunemiskindlast plastist latern sobib täiuslikult ka aiaradade tähistamiseks.

13.90

LAOS

Add to wishlist
Värvus

Mõõtmed (kõrgus x laius x sügavus) (cm)

Lampide arv

Valgusallikas

Patareid

Automaatne taimer

Veekindlus

Sobib õues kasutamiseks

Garantii

Toiteallikas

Sobib kasutamiseks

Väljas

Valguse värvus

Soe valge

Tootekood

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.

LED-valgus lisab hubasust aeda, terrassile või rõdule. Toode on valmistatud ilmastikukindlast, puiduimitatsiooniga plastist. Komplektis on olemas ka LED-lamp, küünal ja laetav patarei, ehk latern on täielikult kasutusvalmis.  Sisseehitatud tõhus päikesepatarei ammutab ja salvestab suvepäeva jooksul päikeseenergiat, millest jätkub umbes 5-tunniseks valgustamiseks. Päikese loojudes reageerib latern vähenenud valgushulgale ja lülitub automaatselt sisse. Seega ei ole tarvis muretseda patareide vahetamise ega hämaras sisselülitamise pärast.

NÕUANDED

  • Optimaalne laterna paigutamise kõrgus – alla silmade kõrguse.
  • Latern tuleks paigutada sellisesse kohta, kus sellele langeks päeval võimalikult palju päikesevalgust ning kus see ei jääks ümbritseva varju.
  • Latern on täielikult ilmastikukindel, kuid temperatuuri kõikumine võib vähendada märkimisväärselt päikesepatarei tõhusust. Seetõttu soovitame laternat külmade ilmadega siseruumis hoida.  Asetage see näiteks aknalauale, kus see loob õhtuti oma valgusega lõõgastavat meeleolu.
  • Optimaalse töö tagamiseks soovitame laetavad patareid korra aastas välja vahetada. Kõik laetavad patareid töötavad optimaalselt ainult piiratud arvu laadimistsüklite jooksul, st iga laadimisega patarei amortiseerub ja selle mahtuvus väheneb. Selline kulumine on loomulik protsess ning seda ei loeta talitlushäireks.
  • Soovitame lampi kasutada soojal aastaajal, kuna talviti on vähese päikesevalguse tõttu laadimisvõime oluliselt väiksem ning seetõttu ka lambi põlemise aeg märgatavalt lühem.