3m akutoitega G45 PARTY LIGHTS COLOUR

Värviline LED-valgusti koos patareidega. Lihtsalt ideaalne kaunistus teie koju, terrassile või aeda!

27.90

LAOS

Add to wishlist
Värvus

Valgusketi pikkus (cm)
Lampide arv

Lampide vaheline kaugus (cm)

Lüliti

Lambi pinge (V)

Veekindlus

Sobib õues kasutamiseks

Sobiv ümbritsev temperatuur

Garantii

Toiteallikas

Juhtme värvus

Must

Sobib kasutamiseks

Toas, õues

Tootekood

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.

Universaalpirnid igaks juhuks. Garland vajab 3tk. AA patareid. Ripsi nöör on ilmastikukindel ja seega ideaalne pikaajaliseks välitingimustes kasutamiseks. Kimp koosneb 10 lambist, mis on paigutatud 30 cm vahedega 3 meetri pikkusele kaablile ja akupakile, mis on ühendatud 30 cm pikkuse kaabliga kimpu külge. Kõik lambid on valmistatud purunemiskindlast plastikust. Lambi läbimõõt on 4,5 cm. Omab sisseehitatud automaatset taimerit, mis lülitab automaatselt välja 6 tundi pärast sisselülitamist ja lülitab selle järgmisel päeval samal ajal uuesti sisse, nii et aku ei tühjeneks isegi siis, kui unustate välja lülitada. LED-tuled on väga ökonoomsed, seega piisab kolmest AA-patareist kuni 80-tunniseks tööajaks. Ja koos taimeri funktsiooniga võib üks komplekt patareisid vastu pidada peaaegu 2 nädalat (täpne aeg sõltub kasutatud patareide kvaliteedist). Rõivaküünla valgustugevus ei ole suur. Seetõttu sobib see pigem dekoratsiooniks ja/või täiendavaks ümbritsevaks valgustuseks kui peamiseks valgusallikaks, nt terrassile või õue.

Näpunäiteid ja ideid:

  • Täielikult ilmastikukindel, kuid temperatuurikõikumised võivad vähendada patareide tõhusust, nii et miinuskraadide korral võib rõngas põleda lühemat aega.
  • Vajaduse korral saab ka vooluvõrku ühendada. Peate lihtsalt ostma lisaks ühe toiteallika.
  • Suvel võite kasutada tulesid oma kodu terrassi kaunistamiseks ja talvel sobivad samad valgustid suurepäraselt jõulupuu või mõne muu soovitud taime kaunistamiseks õues.