15% SOODSAM

5 m väikeste pirnidega valguskett COLD&BLACK PRO IP67

Professionaalne, IP67 kaitseastmega, pisikeste sooja valge valgusega LED-lampidega valguskett. Sobib fassaadide, puude jt objektide kaunistamiseks jõulude ajal. Üks kõige vastupidavamaid ja pikaealisemaid valguskette. See pakub pikka aega rõõmu ka kõige ebasoodsamates ilmastikutingimustes.

18.60

Add to wishlist
Värvus

Valguse värvus

Külm valge

Värvitemperatuur (K)

Valgusketi pikkus (cm)
Lampide arv

Lampide vaheline kaugus (cm)

Toiteallikas

Keskmine tööiga (h)

Lambi pinge (V)

Valgusvoo reguleerimine

Sobiv ümbritsev temperatuur

Garantii

Juhtme värvus

Must

Veekindlus

Sobib kasutamiseks

Toas, õues

Toiteallikas

Tootekood

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.

Professionaalne, kõrge IP-kaitseastmega (IP67) LED-lampidega valguskett hubasteks jõuluootuse õhtuteks. Valgusketi ühe segmendi pikkus on 5 m. Valguskett koosneb 50 sooja valgusega LED-lambist, mis on paigutatud 10 cm vahedega. Lambid on nii ökonoomsed ja keskkonnasõbralikud, et isegi pidevalt sisselülitatult ei tekita need suuri elektriarveid.  Valguskette saab omavahel ühendada kuni 200 m pikkusteks ahelateks.  Valguskett sobib täielikult Eesti tingimustes õues kasutamiseks ning võib seega rippuda väljas kogu aasta vältel. IP67 sarja valguskettidel on võimsamad lambid. Kui soovite, et kaunistus oleks võimalikult nähtav, soovitame valida selle valgusketi.

Katsetasime praktiliselt selle tootja IP67-sarja valguskettide veekindlust.
Katset näete sellest videost.

Nõuanded ja ideed

  • See valguskett võimaldab ühendada mitu valgusketti ühte ahelasse.
  • Valgusketi ühendamiseks vooluvõrku on vajalik eraldi müügil olev toiteplokk. Samuti saab vastavalt vajadusele kasutada seda pikendusjuhet.
  • Selle hämardiga (dimmeriga) saab valida meelepärase valgustugevuse taseme.
  • Musta juhtmega valguskett sobib ideaalselt jõulupuu kaunistamiseks. • Valguskett sobib hästi õues puude kaunistamiseks, nii tüve kui ka okste ümber paigutamiseks.