20% SOODSAM

20 m nutikas LED-pirnidega valguskett TWINKLY

Nutitelefoniga juhitav TWINKLY SPECIAL EDITION valguskett pakub piiramatuid kaunistamisvõimalusi. Lase oma kujutlusvõime valla!

119.99

LAOS

Add to wishlist
Värvus

Valguse värvus

Soe valge, Värviline

Valgusketi pikkus (cm)
Toitejuhtme pikkus (cm)

Lampide arv
Lampide vaheline kaugus (cm)
Toiteallikas

Keskmine tööiga (h)
Lambi pinge (V)

Sobiv ümbritsev temperatuur

Garantii

Juhtme värvus

Must

Veekindlus

Sobib kasutamiseks

Toas, õues

Toiteallikas

Tootekood

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.

Nutikas LED-pirnidega valguskett TWINKLY pikkusega 20 meetrit. Valguskett koosneb 250 LED-pirnist, mis asetsevad 8 cm vahedega ning on väga ökonoomsed ja keskkonnasõbralikud. Igas pirnis on 4 LED-elementi: kolm värvilist (punane, roheline, sinine) ja üks valge. Seega suudab iga pirn toota 16 miljonit värvi ja hubast valget valgust. Iga pirn on eraldi juhitav tasuta mobiilirakenduse abil. Muuta saab iga pirni värvi ja vilkumisrežiimi. Sellise programmeerimise jaoks on TWINKLY valgusketil spetsiaalne pirnide kaardistamise funktsioon (ingl mapping), mille puhul piisab telefonikaamera pirnile suunamisest, et programm tunneks ära pirni positsiooni valgusketil. Seni on sellised funktsioonid olnud saadaval ainult professionaalsetes ja ülikallites valguslahendustes. Kuid nüüdsest on see kõigile kättesaadav!

  • Tasuta rakendus on saadaval iPhone’i ja Androidi jaoks.
  • Võimalik omavahel ühendada kuni 10 valgusketti ja hallata neid kõiki ühe suure ketina. See on eriti mugav näiteks suure jõulupuu ehtimisel, mis vajab rohkem kui üht valgusketti, või mitmele lähestikku asuvale objektile riputatud valguskettide puhul.
  • Valgusketi juurde kuuluvad toite- ja juhtplokk. Seega ei ole valgusketi kasutamiseks vaja lisatarvikuid.Allolev videoklipp tutvustab TWINKLY valgusketi toimimist.https://www.youtube.com/watch?v=8EzhO-ZPSvU&t=1sNõuanded ja ideed
  • Musta juhtmega valguskett sobib ideaalselt jõulupuu kaunistamiseks.
  • Valguskett sobib hästi mitte ainult jõulupuu, vaid ka tavaliste puude kaunistamiseks, nii tüve kui ka okste ümber paigutamiseks.