20% SOODSAM

3m päikesepatareiga valguskett G45 PARTY LIGHTS

3m päikesepatareidega valguskett on lihtsalt ideaalne kaunistus suvisele terrassile või aiale!

29.50

LAOS

Add to wishlist
Värvus

Valguse värvus

Soe valge

Värvitemperatuur (K)

Valgusketi pikkus (cm)
Lampide arv

Lampide vaheline kaugus (cm)

Keskmine tööiga (h)

Lambi pinge (V)

Veekindlus

Sobib õues kasutamiseks

Sobiv ümbritsev temperatuur

Garantii

Toiteallikas

Juhtme värvus

Must

Sobib kasutamiseks

Toas, õues

Tootekood

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.

Päikese loojudes lülitab aku sensor valgusketi automaatselt sisse. Seega ei ole tarvis muretseda ei patareide vahetamise ega valgusti igapäevase sisselülitamise pärast. Päeval laetud akust piisab vähemalt 4-5 tunniks valgustuseks. Päikesepatareid ühendab valgusketiga 2 m pikkune toitejuhe, mis annab lisavabaduse valgusketi optimaalseks paigutamiseks – näiteks võid valgusketiga kaunistada kinnise terrassi, kuid päikesepatarei jätta päikese kätte, et see optimaalselt akut laeks.

NÕUANDED:

  • Päikesepatareidega valguskett sobib suurepäraselt kaunistuseks. Kui on vaja, et valguskett täidaks ka valgusti funktsiooni, soovitame valida elektrivõrku ühendatavad valgusketid, mis on tavaliselt võimsamad kui päikesepatareidega tooted.
  • Valguskett on täiesti ilmastikukindel, kuid temperatuurikõikumised võivad aku tõhusust märkimisväärselt vähendada, seetõttu soovitame selle külmal aastaajal tuppa tuua.
  • Aseta päikesepatarei nii, et see saaks päeva jooksul võimalikult palju päikesevalgust, nii tagad aku korraliku laadimise.
  • Vajadusel võib selle valgusketi ka vooluvõrku ühendada. Selleks on tarvis soetada toiteplokk, mille saab ühendada päikesepatarei asemele. Sel juhul saab valgusketti kasutada isegi jõulude ajal, kui päevavalgust on vähe ja päikesepartareid pole nii tõhusad.
  • Optimaalse toimimise tagamiseks soovitame aku igal aastal välja vahetada. Kõik laetavad akud töötavad optimaalselt ainult piiratud arvu laadimistsüklitega, sest iga laadimisega aku kulub ja selle mahutavus väheneb. Selline kulumine on loomulik protsess ning seda ei loeta defektiks.
  • Soovitame lampi kasutada soojal aastaajal, kuna talviti on vähese päikesevalguse tõttu laadimisvõime oluliselt väiksem ning seetõttu ka lambi põlemise aeg märgatavalt lühem.