Traadil tuled SILVER DEW DROP 125

Traadil tuled meeldivad kõikidele lihtsa elegantsi austajatele. Eriti soe valgus aitab luua sooja ja hubast õhkkonda nii kodus kui ka üritustel.

13.90

LAOS

Add to wishlist
Värvus

Värvitemperatuur (K)

Valgusketi pikkus (cm)

Toitejuhtme pikkus (cm)

Lampide arv
Lampide vaheline kaugus (cm)

Toiteallikas

Automaatne taimer

Keskmine tööiga (h)

Veekindlus

Sobib õues kasutamiseks

Garantii

Toiteallikas

Juhtme värvus

Hõbedane

Sobib kasutamiseks

Toas

Valguse värvus

Soe valge

Tootekood

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.

See valguskett koosneb 125 LED-lambist, mis on paigutatud 140 cm pikkuse traadi 10 harule ning vooluvõrku ühendatavast toiteplokist. Lampide toitepinge on madal (12 V), seega on need täiesti turvalised ka kogemata kukkudes või kui toitejuhe saab kahjustada. Toiteplokk on ühendatud valgusketiga vastupidava, 3 m pikkuse juhtme abil, mis võimaldab selle ilusama üldpildi saavutamiseks peitu asetada. Lambid on paigutatud peenikesele ja painduvale hõbedavärvi läikivale traadile.

Nõuanded ja ideed

  • Mõned levinumad võimalused traadil tulede kasutamiseks: pulmalaua kaunistamine, potitaimede kaunistamine, pidulike kimpude täiendamine, dekoratiivsete laternate (valgusmängude) valmistamine, klaasanumasse või vanasse laternasse paigutamine, jõulupuu ehtimine jne. Siin on välja toodud vaid mõned näited, ülejäänu sõltub iga kasutaja kujutlusvõimest.
  • Sobib kombineerimiseks teiste valgustusega kaunistustega. Erinevad kombinatsioonid annavad loovusele suurema vabaduse.