LED-küünal DINNER WHITE 2TK (25 cm)

Klassikalise küünla elegants ja romantika, kuid ilma mureta vaha sulamise pärast!

9.90

LAOS

Add to wishlist
Värvus

Mõõtmed (kõrgus x laius x sügavus) (cm)
Patareid
Automaatne taimer

Lüliti

Veekindlus

Sobib kasutamiseks

Toas

Toiteallikas

Valguse värvus

Soe kollane

Tootekood

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.

Eriti realistlikud, ehtsast vahast. Komplekti kuulub 2 küünalt, mille pikkus on 25 cm. LED-pirni soe kollane valgus peegeldub tehisleegil, mis tantsiskledes ja väreledes loob illusiooni tõelisest küünlavalgusest. Toiteks sobivad 4 tk. AAA tüüpi patareid (kummagi küünla jaoks 2 tk), millest piisab kuni ~200 tunniks. See on palju säästlikum ja võrreldamatult ohutum kui tavalised küünlad. Tavaliste küünalde kasutamisel tuleb ju jälgida, et lõpuni põlev küünal ei süütaks ega kahjustaks mööblit või muid pindu, millel see seisab. LED-küünaldega selliseid muresid pole. Töötavad taimeriga – 6 tundi sisse lülitatud, 18 tundi välja lülitatud.

Näpunäiteid ja ideid

  • Kuna küünlad on ohutud, saad neid julgelt kasutada kardinate ja õhupallide läheduses, lastetoas jne.
  • Kas tahad romantilises küünlavalguses magama jääda, kuid tunned muret ohutuse pärast? Selle küünlaga on see võimalik – sisseehitatud taimer lülitab selle 6 tunni pärast peale sisselülitamist automaatselt välja. Järgmisel päeval samal ajal lülitub see automaatselt sisse.
  • See on palju säästlikum, turvalisem ja mugavam alternatiiv tavalistele küünaldele. LED-küünlaid on eriti mugav kasutada kohvikute, restoranide, baaride ja hotellide kaunistamiseks.
  • Selliste küünaldega välikohviku kaunistamisel ei pea enam muretsema, et tuul need ära puhub.
  • Pane küünal vanaaegse laterna sisse või mistahes klaasnõusse. Nii saad iga kord luua erineva hubase valgusti just oma maitse järgi.