Päikesetoitel lambipirnide valguskett BUBBLY COLOUR

Teie õu ja aed väärib rohkem valgust ja hubasust.

10.60

LAOS

Add to wishlist
Värvus

Valgusketi pikkus (cm)

Toitejuhtme pikkus (cm)

Mõõtmed (kõrgus x laius x sügavus) (cm)
Lampide arv

Lampide vaheline kaugus (cm)

Valgusallikas

Automaatne taimer

Veekindlus

Sobib õues kasutamiseks

Sobiv ümbritsev temperatuur

Garantii

Toiteallikas

Sobib kasutamiseks

Väljas

Valguse värvus

Värviline

Tootekood

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.

180 cm pikkune värviliste pulkade girlande. Pulkade vahekaugus on 20 cm, üks pulk on 10 cm kõrgune. Kui päike loojub, lülitab andur valgusti automaatselt sisse. Seetõttu ei ole vaja muretseda patareide vahetamise või igapäevase sisselülitamise pärast. Päikesepaneel paigaldatakse maapinnale ja on 2 m pikkuse toitejuhtme abil valgusketiga ühendatud, mis annab Teile lisavabaduse leida valgusti jaoks optimaalne asukoht. Valgustitel on küljes vaiad, mis võimaldavad kinnitada valgusti maapinda. Ilma nende vaiadeta saab aga pirnid üles riputada tavalise valgusketina.

NIPID JA IDEED

  • Valgusti on täielikult ilmastikukindel, kuid temperatuurikõikumised võivad aku tõhusust oluliselt vähendada, seega soovitame valgustit külmal aastaajal siseruumides hoiustada.
  • Paigaldage päikesepaneel nii, et see saaks päeva jooksul võimalikult palju päikesevalgust ja seeläbi aku korralikult laetud.
  • Neil, kes armastavad reisida, soovitame selle kvaliteetse valgusketi reisile kaasa võtta, et kaunistada oma telki või telkimisplatsi. Teie sõbrad on kindlasti meeldivalt üllatunud.
  • Neil, kes armastavad reisida, soovitame oma telgi või telkimisplatsi kaunistamiseks selle kvaliteetse valgusketi reisile kaasa võtta. Teie sõbrad on kindlasti meeldivalt üllatunud.
  • Optimaalse jõudluse tagamiseks soovitame valgusti akud igal aastal välja vahetada. Kuna kõik laetavad akud töötavad optimaalselt ainult piiratud arvu laadimistsüklite arvu, siis iga laadimisega aku kulub ning mahutavus väheneb. See kulumine on loomulik protsess ja seda ei peeta defektiks.
  • Soovitame päikesepatareid kasutada aasta soojematel kuudel, sest talveperioodil ei ole vähese päevase päikesevalguse tõttu valgusti akudel võimalik korralikult laadida ja põlemisaeg on tunduvalt lühem.