Päikesepaneeliga aialatern BIG TORCH SOLAR

Leeki jäljendav päikesepatareiga aiakaunistus on suurepärane valik hoovis või aias hubase õhkkonna loomiseks!

24.99

LAOS

Add to wishlist
Värvus

Värvitemperatuur (K)

Mõõtmed (kõrgus x laius x sügavus) (cm)

Lampide arv
Valgusallikas

Patareid
Automaatne taimer

Veekindlus

Sobib õues kasutamiseks

Garantii

Toiteallikas

Sobib kasutamiseks

Väljas

Valguse värvus

Kollane

Tootekood

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.

Tõelist leeki imiteeriv LED aialatern koos päikesepaneeliga. Valgusti kõrgus on 78 cm, laterna suurus on 12 x 12 cm ja selles on 96 LED-pirni, mis tekitavad põlemisel tõelise leegiefekti. Valgustil on kolm režiimi: leegi imitatsioon; pidev põlemine; aeglane kustumine koos uuesti põlema süttimisega. Laternasse sisseehitatud päikesepatarei ammutab ja salvestab päeva jooksul päikeseenergiat, päikese loojudes lülitub latern automaatselt sisse. Seega ei ole tarvis muretseda ei patareide vahetamise ega valgusti sisselülitamise pärast. Päeva jooksul salvestatud energiast piisab üldiselt 6-tunniseks valgustamiseks. Täpne valgustamise aeg sõltub pilvisusest ning päeva jooksul kogutud energiavarust. Lampi saab maasse torgata, püsti seisma panna või riputada.

NÕUANDED JA IDEED

  • Aseta valgusti nii, et see saaks päeva jooksul võimalikult palju päikesevalgust ja seda ei varjutaks taimede lehed.
  • Toode on täiesti ilmastikukindel, kuid temperatuurikõikumised võivad aku tõhusust märkimisväärselt vähendada, seetõttu soovitame lambi külmal aastaajal tuppa tuua ja hoida näiteks aknalaual, kus see samuti kaunis välja näeb.
  • Valgusti on täielikult ilmastikukindel, kuid temperatuurikõikumised võivad aku jõudlust oluliselt vähendada, seega soovitame laternat külmal aastaajal siseruumides hoiustada.
  • Soovitame päikesepatareisid kasutada soojematel kuudel, sest talvisel perioodil ei laeta vähese päikesevalguse tõttu akut päeval korralikult täis ja lamp töötab oluliselt lühemat aega.