4.25m valguskett päikesepaneeliga CHERRY SOLAR COLOR

Lemmiktaimede kaunistamine muudab kodu veelgi hubasemaks. Lihtsalt riputage need valgusega pallid okstele ning nautige soojade suveõhtute lõõgastavat meeleolu.

14.90

LAOS

Add to wishlist
Värvus
Valgusketi pikkus (cm)
Toitejuhtme pikkus (cm)

Mõõtmed (kõrgus x laius x sügavus) (cm)

Lampide arv

Valgusallikas
Veekindlus

Sobib õues kasutamiseks

Sobiv ümbritsev temperatuur

Garantii

Toiteallikas

Sobib kasutamiseks

Väljas

Valguse värvus

Värviline

Tootekood

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.

Valgusketi pikkus esimesest viimase lambini on 4,25 m. Valgusketis on 30 väikest (2 cm läbimõõduga) lampi. Õhtul lülitub päikesepatareide sensor valgusketi automaatselt sisse. Nii ei pea muretsema ei patareide vahetamise ega igapäevase lülitamise pärast. Päeva jooksul laetud akust piisab vähemalt 6-7 tunniks valguseks. Päikesepatarei on valgusketiga ühendatud 2 m toitekaabliga, mis annab lisavabadust valgusketile parima koha otsimisel. Näiteks võib sellega kaunistada rõdul kasvava taime oksad, paigutades päikesepatarei aknalauale päikese kätte, et see alati optimaalselt laeks.

NÕUANDED

  • Valguskett on täielikult ilmastikukindel, kuid temperatuuri kõikumine võib vähendada märkimisväärselt päikesepatarei tõhusust. Seetõttu soovitame valgusketti külmade ilmadega siseruumis hoida.
  • Päikesepatarei tuleks paigutada nii, et see saaks päeva jooksul ammutada võimalikult palju päikesevalgust ning patarei oleks laetud.
  • Kvaliteetne valguskett sobib hästi ka näiteks reisile kaasavõtmiseks ning telgi või matkaauto kaunistamiseks. Reisikaaslased on kindlasti meeldivalt üllatunud.
  • Optimaalse töö tagamiseks soovitame laetavad patareid korra aastas välja vahetada. Kõik laetavad patareid töötavad optimaalselt ainult piiratud arvu laadimistsüklite jooksul, st iga laadimisega patarei amortiseerub ja selle mahtuvus väheneb. Selline kulumine on loomulik protsess ning seda ei loeta talitlushäireks.
  • Soovitame lampi kasutada soojal aastaajal, kuna talviti on vähese päikesevalguse tõttu laadimisvõime oluliselt väiksem ning seetõttu ka lambi põlemise aeg märgatavalt lühem.