Hot

4.4 m päikesepatareiga valguskett LIGHT BALL SOLAR

Päikesepatareiga valguskett on suurepärane kaunistus suvisele terrassile või aeda!

28.90

LAOS

Add to wishlist
Värvus

Valguse värvus

Kollane

Värvitemperatuur (K)

Valgusketi pikkus (cm)
Lampide vaheline kaugus (cm)

Lampide arv

Valgusallikas

Veekindlus

Sobib õues kasutamiseks

Sobiv ümbritsev temperatuur

Garantii

Toiteallikas

Juhtme pikkus (cm)

Juhtme värvus

Must

Sobib kasutamiseks

Toas, õues

Tootekood

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.

4,4 m pikkune päikesepatareiga valguskett. Lambid on paigutatud 40 cm vahedega. Päikese loojudes lülitab aku sensor valgusketi automaatselt sisse. Seega ei ole tarvis muretseda ei patareide vahetamise ega valgusti igapäevase sisselülitamise pärast. Päeval laetud akust piisab vähemalt 5 tunniks valgustuseks. Päikesepatareid ühendab valgusketiga 3 m pikkune toitejuhe, mis annab lisavabaduse valgusketi optimaalseks paigutamiseks – näiteks võid valgusketi paigutada kinnisele terrassile, kuid päikesepatarei jätta päikese kätte, et see optimaalselt akut laeks.

NÕUANDED:

  • Päikesepatareidega valguskett sobib suurepäraselt kaunistuseks. Kui on vaja, et valguskett täidaks ka valgusti funktsiooni, soovitame valida elektrivõrku ühendatavad valgusketid, mis on tavaliselt võimsamad kui päikesepatareidega tooted.
  • Valguskett on täiesti ilmastikukindel, kuid temperatuurikõikumised võivad aku tõhusust märkimisväärselt vähendada, seetõttu soovitame selle külmal aastaajal tuppa tuua.
  • Aseta päikesepatarei nii, et see saaks päeva jooksul võimalikult palju päikesevalgust, nii tagad aku korraliku laadimise.
  • Optimaalse toimimise tagamiseks soovitame aku igal aastal välja vahetada. Kõik laetavad akud töötavad optimaalselt ainult piiratud arvu laadimistsüklitega, sest iga laadimisega aku kulub ja selle mahutavus väheneb. Selline kulumine on loomulik protsess ning seda ei loeta defektiks.