LED-lamp A60 DIM-TO-WARM, 4 W / 2200-3000 K / E27

Kui palju hubasust võiks soovida tänaseks? Selle LED-lambiga saab lisaks valguse intensiivsusele reguleerida ka selle soojust.

7.90

LAOS

Add to wishlist
Värvus

Värvitemperatuur (K)

Mõõtmed (kõrgus x laius x sügavus) (cm)

Ühe lambi võimsus (W)

Lambi pinge (V)

Veekindlus

Sobib õues kasutamiseks

Valgusvoo reguleerimine

Valgusvoog (lm)

Lülitustsüklite arv

Sisselülitusaeg (s)

Sobiv ümbritsev temperatuur

Energiatõhususe klass

Garantii

Toiteallikas

Sobib kasutamiseks

Toas, õues

Valguse värvus

Soe valge

Tootekood

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.

Uudis – filamendiga LED-lamp, mille värvitemperatuur muutub valguse tugevuse reguleerimisega! Siiani on ruumi valgustuse kavandamine nõudnud erinevate lampide kombineerimist, et peamine valgusallikas oleks piisavalt valge ja ergutav ning õhtune meeleoluvalgus pakuks lõõgastust. Nüüd on see kõik võimalik vaid ühe lambiga.  See lamp eraldab väga vähe soojust, nii et seda saab julgelt kasutada ka kuumustundlike materjalide ja pindade läheduses (nt kardinate lähedal jne).

Nõuanded ja ideed

  • Lamp sobib kõikidele traditsioonilise E27 pesaga valguskettidele ja valgustitele. Seega saab seda kasutada peaaegu kõikjal.
  • Lamp on ideaalne valik elutoa või magamistoa valgustamiseks, kuna nendes ruumides tuleb olenevalt kellaajast ja tegevusest valguse intensiivsust ja soojust kõige tihedamini muuta.
  • Kui soovite tellida seda lampi valgusketi jaoks, soovitame tellida korraga vähemalt 1-2 tk varuks, juhuks kui mõni peaks kogemata kasutamisel purunema.