LED-lamp A60 3-STEP CLICK, 6,5 W / 2100 K / E27

Reguleeritava valgusega LED-lamp. See on kaasaegne LED-tehnoloogia klassikalises vormis.

6.50

LAOS

Add to wishlist
Värvus

Värvitemperatuur (K)

Mõõtmed (kõrgus x laius x sügavus) (cm)

Ühe lambi võimsus (W)

Lambi pinge (V)

Veekindlus

Sobib õues kasutamiseks

Valgusvoog (lm)

Lülitustsüklite arv

Sisselülitusaeg (s)

Sobiv ümbritsev temperatuur

Energiatõhususe klass

Garantii

Toiteallikas

Sobib kasutamiseks

Toas, õues

Valguse värvus

Soe valge

Tootekood

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.

Uudis – hämardatav LED-lamp, mille jaoks ei lähe vaja hämardit! Valida saab kolme eredustaseme vahel sisse ja välja lülitades. St iga kord, kui lamp sisse lülitada, süttib see eelmisest erineva eredusega.  Traditsiooniline pirnikujuline LED-lamp on ilmselt alati moes. Filamendiga LED-lamp eraldab väga vähe soojust, nii et seda saab julgelt kasutada ka kuumustundlike materjalide ja pindade läheduses (nt kardinate, riidest katete lähedal jne).  Kuna lambi valguse intensiivsust saab muuta, võib seda kasutada nii kohtvalgustuse kui ka dekoratiivse valgustuse kujundamiseks. Lambi valgustugevuse tasemed: 70 lm, 350 lm, 700 lm

Nõuanded ja ideed

  • Lamp sobib kõikidele traditsioonilise E27 pesaga valguskettidele ja valgustitele. Seega saab seda kasutada peaaegu kõikjal.
  • Kuigi lamp on valmistatud tugevdatud klaasist, võib see siiski puruneda. Seetõttu soovitame neid kasutada kohtades, kus valguskett saab rippuda pikemalt, näiteks terrassil. Valgusketi sagedase paigaldamise ja mahavõtmise käigus võivad lambid kergemini puruneda ning need tuleb välja vahetada.
  • Kui soovite tellida seda lampi valgusketi jaoks, soovitame tellida korraga vähemalt 1-2 tk varuks, juhuks kui mõni peaks kogemata kasutamisel purunema.