4 päikesepaneeliga aialaternat MINI STICK SOLAR WARM

Ülitõhus latern oma aia või terrassi valgustamiseks. Lihtsalt asetage see maa sisse ja ongi kõik. Päikesepaneelide tõttu ei pea enam juhtmeid või patareisid vahetama. Mis võiks olla veel mugavam?!

14.90

LAOS

Add to wishlist
Värvus

Mõõtmed (kõrgus x laius x sügavus) (cm)

Valgusallikas

Patareid
Automaatne taimer

Veekindlus

Sobib õues kasutamiseks

Sobiv ümbritsev temperatuur

Garantii

Toiteallikas

Sobib kasutamiseks

Väljas

Valguse värvus

Soe valge

Tootekood

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.

4 väikese päikesepatareidega aialaterna komplekt. Ühe laterna kõrgus 25 cm. Sooja valgusega. Päikesepaneel neelab päevasel ajal päikeseenergiat ja salvestab selle akusse, lülitades laterna päikese loojudes automaatselt sisse. Nii ei pea Sa muretsema patareide vahetamise või pärast pimeduse saabumist lambi sisselülitamise pärast. Päeva jooksul salvestatud energiast piisab, et hoida laternat põlemas kuskil 6 tundi. Täpne tööaeg sõltub pilvisusest ja sellest, kui palju energiat on aku päeva jooksul suutnud salvestada.

NIPID JA IDEED

  • Asetage latern nii, et see saaks päeva jooksul võimalikult palju päikesevalgust ammutada ning et seda ei kataks taimede lehed.
  • Valgusti on täielikult ilmastikukindel, kuid temperatuurikõikumised võivad aku jõudlust oluliselt vähendada, seega soovitame laternat külmal aastaajal siseruumides hoiustada.
  • Optimaalse toimimise tagamiseks soovitame laterna aku igal aastal välja vahetada. Kõik laetavad akud töötavad optimaalselt ainult piiratud arvu laadimistsüklite jooksul, st iga laadimisega aku kulub ja selle mahutavus väheneb. See kulumine on loomulik protsess ja seda ei loeta defektiks.
  • Soovitame päikesepatareisid kasutada soojematel kuudel, sest talvisel perioodil ei laeta vähese päikesevalguse tõttu akut päeval korralikult täis ja lamp töötab oluliselt lühemat aega.