3 välituled päikesepaneeliga LILLY SOLAR

Teie aed väärib rohkem valgust ja hubasust. Paiguta need helendavad mullid oma lillepeenrasse või tee äärde ja naudi soojadel suveõhtutel hubasust ja rahu.

26.50

LAOS

Add to wishlist
Värvus

Valgusketi pikkus (cm)
Toitejuhtme pikkus (cm)

Mõõtmed (kõrgus x laius x sügavus) (cm)

Lampide arv

Lampide vaheline kaugus (cm)
Valgusallikas

Automaatne taimer

Veekindlus

Sobib õues kasutamiseks

Sobiv ümbritsev temperatuur

Garantii

Toiteallikas

Sobib kasutamiseks

Toas, õues

Valguse värvus

Soe valge

Tootekood

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.

Kolm dekoratiivset omavahel ühendatud valgustit ühe päikesepaneeliga. 65 cm vahega ja 2 m pikkuse toitejuhtme abil on päikesepaneel ja tuled ühendatud maapinnaga, mis annab teile lisavabaduse leida tulede jaoks optimaalne asukoht. Kui päike loojub, lülitab andur tuled automaatselt sisse. Seega ei pea muretsema patareide vahetamise või iga päev sisselülitamise pärast.

NIPID JA IDEED

  • Asetage latern nii, et see saaks päeva jooksul võimalikult palju päikesevalgust ja seda ei takistaks taimede lehed.
  • Latern on ilmastiku eest täielikult kaitstud, kuid temperatuurikõikumised võivad aku tõhusust oluliselt vähendada, mistõttu soovitame laterna aku aasta pärast, enne uut hooaega, välja vahetada.
  • Optimaalse jõudluse tagamiseks soovitame laterna akud igal aastal välja vahetada. Sest kõik akud töötavad optimaalselt ainult piiratud arvu laadimistsüklite jooksul, st iga laadimisega kulub aku ära ja aku võimsus väheneb. See kulumine on loomulik protsess ja seda ei loeta rikkeks.
  • Soovitame päikesepatareid kasutada aasta soojematel kuudel, sest talveperioodil ei ole päevase vähese päikesevalguse tõttu akul võimalik korralikult laadida ja tööaeg on oluliselt lühem.