3 päikesetoitel välilaternat IZOLA MINI SOLAR

Need kolm väikest maagilist valgustit sobivad ideaalselt välimööblit, terrassi või rõdu kaunistama.

13.90

LAOS

Add to wishlist
Värvus

Mõõtmed (kõrgus x laius x sügavus) (cm)

Lampide arv

Valgusallikas

Patareid

Automaatne taimer

Veekindlus

Sobib õues kasutamiseks

Sobiv ümbritsev temperatuur

Garantii

Toiteallikas

Sobib kasutamiseks

Toas, õues

Valguse värvus

Soe valge

Tootekood

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.

Lisage oma terrassile või rõdule hubasust. Kolm armsat väikest laternat, mille kõrgus on 11 cm ja peal päikesepaneel. Laternad on varustatud efektiivse päikesepaneeliga, mis neelab päeva jooksul päikeseenergiat ja salvestab selle akusse. Kui päike loojub, reageerivad tuled vähenenud päevavalgusele ja lülituvad automaatselt sisse. Seega ei ole vaja muretseda patareide vahetamise või pärast pimeduse saabumist laternate sisselülitamise pärast. Päeva jooksul salvestatud energiast piisab, et hoida laternat põlemas umbes 6 tundi.

NÄPUNÄITED

  • Asetage latern nii, et see saaks päeva jooksul võimalikult palju päikesevalgust ammutada ning et seda ei kataks taimede lehed.
  • Valgusti on täielikult ilmastikukindel, kuid temperatuurikõikumised võivad aku jõudlust oluliselt vähendada, seega soovitame laternat külmal aastaajal siseruumides hoiustada.
  • Soovitame päikesepatareisid kasutada soojematel kuudel, sest talvisel perioodil ei laeta vähese päikesevalguse tõttu akut päeval korralikult täis ja lamp töötab oluliselt lühemat aega.