25% SOODSAM

9 päikesepaneeliga laternat õue GRASS LIGHT SOLAR

Tervelt 9 klassikalist laternat muruplatsi või teeraja valgustamiseks. Pärast paigaldamist ei vaja täiendavat hooldust. Päikesepatareiga, pole tarvis muretseda patareide vahetamise pärast.

40.95

LAOS

Add to wishlist
Mõõtmed (kõrgus x laius x sügavus) (cm)

Lampide arv

Valgusallikas

Patareid

Automaatne taimer

Koguvõimsus (W)
Veekindlus

Sobib õues kasutamiseks

Sobiv ümbritsev temperatuur

Garantii

Toiteallikas

Sobib kasutamiseks

Väljas

Valguse värvus

Soe valge

Tootekood

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.

Väga praktiline lahendus muruplatsi kaunistamiseks või teeradade tähistamiseks. Laternasse sisseehitatud päikesepatarei ammutab ja salvestab päeva jooksul päikeseenergiat, päikese loojudes lülitub latern automaatselt sisse. Seega ei ole tarvis muretseda patareide vahetamise ega hämaras sisselülitamise pärast. Päeva jooksul salvestatud energiast piisab üldiselt 6-tunniseks valgustamiseks. Täpne valgustamise aeg sõltub pilvisusest ning päeva jooksul kogutud energiavarust. Päikeselisel päeval kogutud energiaga kiirgavad laternad valgust 7 – 8 tundi. Komplektis on kolm laternat.

NÕUANDED JA IDEED

  • Teeraja kõrvale asetatud laternatega on rada pimedas paremini näha. Laternad sobivad ka lillepeenarde piiride valgustamiseks. Nii on aias esiteks hubasem meeleolu ning väheneb risk, et keegi pimedas kogemata peenra peale astub.
  • Latern tuleks paigutada sellisesse kohta, kus sellele langeks päeval võimalikult palju päikesevalgust ning kus see ei jääks taimede varju.
  • Latern on täielikult ilmastikukindel, kuid temperatuuri kõikumine võib vähendada märkimisväärselt päikesepatarei tõhusust. Seetõttu soovitame laternat külmade ilmadega siseruumis hoida.
  • Latern on vastupidav juhuslikele kokkupõrgetele. Siiski ei ole seda soovitatav kasutada kohtades, kus see võib pidevalt näiteks autole ette jääda.
  • Optimaalse töö tagamiseks soovitame laetavad patareid korra aastas välja vahetada. Kõik laetavad patareid töötavad optimaalselt ainult piiratud arvu laadimistsüklite jooksul, st iga laadimisega patarei amortiseerub ja selle mahtuvus väheneb. Selline kulumine on loomulik protsess ning seda ei loeta talitlushäireks.
  • Soovitame lampi kasutada soojal aastaajal, kuna talviti on vähese päikesevalguse tõttu laadimisvõime oluliselt väiksem ning seetõttu ka lambi põlemise aeg märgatavalt lühem.