STRIP COLOR SOLAR Solar Light valguskett päikesepatareiga

Ideaalne valguskett trepi, käsipuude või aia tee kaunistamiseks.

42.90

LAOS

Add to wishlist
Valgusketi pikkus (cm)
Lampide arv
Lampide vaheline kaugus (cm)
Valguse värvus

Värviline

Patareid

Toiteallikas

Veekindlus

Toitejuhtme pikkus (cm)

Garantii

Sobib kasutamiseks

Väljas

Tootekood

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.

5m pikkune painduv riba 150 sinise, kollase, rohelise, roosa ja valge SMD LED-pirniga. Garland on päikeseenergial töötav, nii et kui päike loojub, lülitab andur garlandi automaatselt sisse. Nii et te ei pea muretsema patareide vahetamise või iga päev sisselülitamise pärast.  Päikesepaneel on maapinnale paigaldatud ja 1 m pikkune toitejuhe on ühendatud girlandiga, mis annab teile lisavabaduse girlandile optimaalse asukoha leidmiseks. Garlandile kinnitamiseks on kaasas 10 klambrit.

NIPPID JA IDEED

  • Garland on täielikult ilmastikukindel, kuid temperatuurikõikumised võivad aku tõhusust oluliselt vähendada, seega soovitame garland külmal aastaajal viia garland siseruumidesse.
  • Asetage päikesepaneel nii, et see saaks päeva jooksul võimalikult palju päikesevalgust ja et aku oleks korralikult laetud.
  • Optimaalse jõudluse tagamiseks soovitame laterna akud igal aastal välja vahetada. Sest kõik akud töötavad optimaalselt ainult piiratud arvu laadimistsüklite jooksul, st iga laadimisega kulub aku ära ja aku võimsus väheneb. See kulumine on loomulik protsess ja seda ei loeta rikkeks.
  • Soovitame päikesepatareid kasutada soojemal aastaajal, sest talveperioodil ei ole kaunistusakul päeval vähese päikesevalguse tõttu võimalik korralikult laadida ja seetõttu on õppeaeg oluliselt lühem.