Latern FLAME

Elegantne patareitoitega leegikujuline latern – suurepärane valik hoovis või ajas hubasema keskkonna loomiseks!

12.50

LAOS

Add to wishlist
Värvus

Valguse värvus

Soe kollakas

Mõõtmed (kõrgus x laius x sügavus) (cm)

Valgusallikas

Patareid

Automaatne taimer

Sobib õues kasutamiseks

Veekindlus

Sobib kasutamiseks

Toas, õues

Tootekood

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.

Aiakaunistus on sisseehitatud LED-lambiga, mis jäljendab ehtsat leeki ning loob hubasust igas paigas – terrassil, aias või rõdul.  Küünlasse sisseehitatud sooja tooniga LED-lambi valgus jäljendab hõõgudes, hüpates ja virvendades tõelist küünlaleeki nii, et külalised ei pruugi arugi saada, et tegemist on LED-lambiga. Küünal töötab 3 x AAA-tüüpi patareiga, mille energiast piisab kuni 100-tunniseks valgustamiseks. Latern on valmistatud kvaliteetsest valgest, ilmastikukindlast ja tugevast plastist. Seega võib seda julgelt õues kasutada.

Nõuanded ja ideed

  • LED-küünla valgustugevus on võrdväärne tavalise küünlaga. Latern sobib eelkõige õhkkonna loomise valgustiks, mitte ruumi või ala peamiseks valgusallikaks.
  • Latern sobib hästi loodusesse kaasavõtmiseks. See on ideaalne valik purde kaunistamiseks või telgi kõrval kasvava puu otsa riputamiseks.
  • Sobib kombineerimiseks teiste valgustusega kaunistustega. Erinevad kombinatsioonid annavad loovusele suurema vabaduse.
  • Kui kaunistus on sagedas kasutuses (nt kohvikus), soovitame kasutada laetavaid patareisid. See tuleb soodsam ning keskkonnasõbralikum.