LED-küünlad PAULO, 2 tk

Ideaalne pulmapidudele, restoranidesse, kohvikutesse ja muidugi elegantseks sisustuselemendiks koju.

4.50

LAOS

Add to wishlist
Värvus

Mõõtmed (kõrgus x laius x sügavus) (cm)

Patareid

Automaatne taimer

Lüliti

Veekindlus

Toiteallikas

Sobib kasutamiseks

Toas

Valguse värvus

Soe kollane

Tootekood

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.

LED-teeküünlad (2 tk), patareitoitega (komplektis olemas). Sisseehitatud taimer lülitab küünlad 6 tundi pärast sisselülitamist automaatselt välja ja järgmisel päeval samal ajal uuesti sisse. Seega isegi, kui väljalülitamine ununeb, ei saa patareid tühjaks. LED-lambid on väga ökonoomsed, 2 x CR2450-tüüpi patareist jätkub ~200-tunniseks valgustamiseks.

Nõuanded ja ideed

  • Turvalisi küünlaid saab julgelt kasutada ka seal, kus tavaliste küünalde põletamine oleks ohtlik, nt kardinate ja õhupallide läheduses, lastetoas jne.
  • Tavaliste küünalde pihul tuleb jälgida, et põlev küünal ei oleks tuleohtlik ega kahjustaks muul viisil mööblit ega muid pindu.  LED-küünaldega selliseid muresid kindlasti ei teki.
  • Kas sooviksite romantilises küünlavalguses uinuda, kuid muretsete turvalisuse pärast? Nende küünaldega on see võimalik – sisseehitatud taimer lülitab küünlad 6 tundi pärast sisselülitamist automaatselt välja ning järgmisel päeval samal uuesti sisse.
  • Need küünlad sobivad suurepäraselt kohvikute, restoranide ja baaride kaunistamiseks. Tavaliste küünaldega võrreldes on see palju säästlikum valik. Samuti oluliselt turvalisem ja mugavam.