LED-küünal TWINKLE-RED (10 cm)

Ideaalne pulmapidudele, restoranidesse, kohvikutesse ja muidugi elegantseks sisustuselemendiks koju.

7.40

LAOS

Add to wishlist
Värvus

Mõõtmed (kõrgus x laius x sügavus) (cm)

Patareid

Automaatne taimer

Lüliti

Veekindlus

Toiteallikas

Sobib kasutamiseks

Toas

Valguse värvus

Soe kollane

Tootekood

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.

TWINKLE tootesarja küünlad on väga realistlikud. Valmistatud tavalisest tehisvahast – samast materjalist valmistatakse ka päris küünlaid. Toode on silmapaistvat ja sügavat punast värvi. Sooja kollase valgusega LED-lamp jäljendab hüpates ja virvendades tõelist küünlaleeki. Töötab 2 x AA-tüüpi patareidega, mille energiast jätkub kuni ~500 h valguseks! See on tavalistest küünaldest säästlikum ja oluliselt turvalisem lahendus.

Nõuanded ja ideed

  • Turvalisi küünlaid saab julgelt kasutada ka seal, kus tavaliste küünalde põletamine oleks ohtlik, nt kardinate ja õhupallide läheduses, lastetoas jne.
  • Tavaliste küünalde pihul tuleb jälgida, et põlev küünal ei oleks tuleohtlik ega kahjustaks muul viisil mööblit ega muid pindu.  LED-küünaldega selliseid muresid kindlasti ei teki.
  • Kas sooviksite romantilises küünlavalguses uinuda, kuid muretsete turvalisuse pärast? Nende küünaldega on see võimalik – sisseehitatud taimer lülitab küünlad 6 tundi pärast sisselülitamist automaatselt välja ning järgmisel päeval samal uuesti sisse.
  • Küünal sobib suurepäraselt kohvikute, restoranide ja baaride kaunistamiseks. Tavaliste küünaldega võrreldes on see palju säästlikum valik. Samuti oluliselt turvalisem ja mugavam.
  • Asetades küünla vanasse laternasse või mis tahes klaasanumasse, on tulemuseks iga kord erinev hubane valguslahendus.