16% SOODSAMLaost otsas

3 aialaternat SOLAR SPOTLIGHT

3-osaline valgustite komplekt Sinu aeda.

61.90

OTSAS

Kaup saabub Lihtsalt sisesta oma e-posti aadress ja me anname Sulle teada, kui see toode jälle müügile tuleb.
Värvus

Mõõtmed (kõrgus x laius x sügavus) (cm)
Lampide arv
Valgusallikas

Patareid
Automaatne taimer

Veekindlus

Sobib õues kasutamiseks

Garantii

Toiteallikas

Sobib kasutamiseks

Väljas

Valguse värvus

Soe valge

Tootekood

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.

3-osaline valgustite komplekt Sinu aeda. Väga praktiline lahendus hoovi, aia või terrassi valgustamiseks. Sisseehitatud päikesepatarei salvestab päeval laetavasse akusse päikeseenergiat, päikeseloojangul lülitub latern automaatselt sisse. Seega ei ole tarvis muretseda ei patareide vahetamise ega valgusti sisselülitamise pärast. Päeva jooksul salvestatud energiast piisab üldiselt 5-tunniseks valgustamiseks. Täpne valgustamise aeg sõltub pilvisusest ning päeva jooksul kogutud energiavarust. Laterna valgus on piisavalt ere ja kiirgab laia nurga all, nii et seda saab kasutada mitte ainult kaunistusena, vaid ka ümbritseva ala kergemaks valgustamiseks.

NÕUANDED JA IDEED

  • Suuna latern õitsvate lillepeenarde või -põõsaste poole, et aed oleks päikese loojudes mõnusalt valgustatud.
  • Aseta lamp nii, et see saaks päeva jooksul võimalikult palju päikesevalgust ja et taimede lehed ei varjaks seda.
  • Latern on täiesti ilmastikukindel, kuid temperatuurikõikumised võivad aku tõhusust märkimisväärselt vähendada, seetõttu soovitame selle külmal aastaajal tuppa tuua.
  • Maksimaalse efekti saavutamiseks soovitame neid laternaid kombineerida teiste dekoratiivsete aiavalgustuse lahendustega, mida me pakume.
  • Valgusti on täielikult ilmastikukindel, kuid temperatuurikõikumised võivad aku jõudlust oluliselt vähendada, seega soovitame laternat külmal aastaajal siseruumides hoiustada.
  • Soovitame päikesepatareisid kasutada soojematel kuudel, sest talvisel perioodil ei laeta vähese päikesevalguse tõttu akut päeval korralikult täis ja lamp töötab oluliselt lühemat aega.