20m traadil tuled päikesepaneeliga MINI DEW DROP SOLAR

Ideaalne valik aias või terrassil taimede kaunistamiseks ning müstilise õhkkonna loomiseks. Eriti pisikesed dekoratiivsed lambid ning peenike hõbedane juhe on praktiliselt nähtamatud, seega meenutavad hämaruses süttivad tulukesed muinasjutulisi jaanimardikaid. Valgusketi pikkus on 20 m.

16.90

LAOS

Add to wishlist
Värvus
Valgusketi pikkus (cm)
Toitejuhtme pikkus (cm)

Lampide arv

Lampide vaheline kaugus (cm)

Valgusallikas
Automaatne taimer

Lüliti

Veekindlus

Sobib õues kasutamiseks

Sobiv ümbritsev temperatuur

Garantii

Toiteallikas

Juhtme värvus

Hõbedane

Sobib kasutamiseks

Toas, õues

Valguse värvus

Soe valge

Tootekood

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.

Paindlik ent samas piisavalt jäik juhe sobib ideaalselt taimedele riputamiseks, ümber jämeda puutüve põimimiseks, aiamööbli kaunistamiseks jne. Lampide kasutamise viisid sõltuvad igaühe kujutlusvõimest!  Õhtuti lülitab päikesepaneeli andur valgusketi automaatselt sisse. Seega ei ole tarvis muretseda patareide vahetamise ega igapäevase sisselülitamise pärast. Päeva jooksul salvestatud energiast jätkub vähemalt 6-tunniseks valgustamiseks. Päikesepaneel on ühendatud valgusketiga 2 m pikkuse toitejuhtme abil, mis annab lisavabadust valgusketi optimaalseks paigaldamiseks. Näiteks saab riputada valgusketi rõdule või puuokstele, kuid päikesepaneeli asetada intensiivsema päikesevalgusega asukohta, et tagada optimaalne patarei laadimine.

NÕUANDED ja IDEED

  • Tuled sobivad suurepäraselt aknalaual paiknevate toalillede kaunistamiseks.
  • Valguskett on täielikult ilmastikukindel, kuid temperatuuri kõikumine võib vähendada märkimisväärselt päikesepatarei tõhusust. Seetõttu soovitame valgusketti külmade ilmadega siseruumis hoida. See sobib suurepäraselt näiteks toataimede kaunistamiseks või jõuludekoratsiooniks.
  • Päikesepatarei tuleks paigutada nii, et see saaks päeva jooksul ammutada võimalikult palju päikesevalgust ning patarei oleks pidevalt laetud.
  • Optimaalse töö tagamiseks soovitame laetavad patareid korra aastas välja vahetada. Kõik laetavad patareid töötavad optimaalselt ainult piiratud arvu laadimistsüklite jooksul, st iga laadimisega patarei amortiseerub ja selle mahtuvus väheneb. Selline kulumine on loomulik protsess ning seda ei loeta talitlushäireks.