2 päikesepatareiga välivalgustit ROMA WHITE

Päikesepatareiga aiavalgustid on ideaalne valik neile, kes soovivad oma hoovi või aeda hubasemaks muuta. Pakendis on 2 valgustit.

12.50

LAOS

Add to wishlist
Värvus

Mõõtmed (kõrgus x laius x sügavus) (cm)

Valgusallikas

Patareid

Automaatne taimer

Veekindlus

Sobib õues kasutamiseks

Garantii

Toiteallikas

Sobib kasutamiseks

Väljas

Valguse värvus

Külm valge

Tootekood

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.

Kaks väikest LED aiavalgustit jaheda valge valguse ja päikesepatareiga. Ühe valgusti kõrgus on 26,5 cm, kupli läbimõõt 8 cm. Päikesepaneel neelab päevasel ajal päikeseenergiat ja salvestab selle laetavasse akusse, valgus lülitub päikese loojudes automaatselt sisse. Nii ei pea Sa muretsema ei patareide vahetamise ega hämaruse saabudes lambi sisselülitamise pärast. Päeva jooksul salvestatud energiast piisab, et lamp rõõmustaks Sind oma valgusega kuni 6 tundi. Täpne põlemise aeg sõltub pilvisusest ja sellest, kui palju energiat on aku päeva jooksul suutnud salvestada.

NIPID JA IDEED

  • Aseta latern nii, et see saaks päeva jooksul võimalikult palju päikesevalgust ja et taimede lehed seda ei varjaks.
  • Latern on täielikult ilmastikukindel, kuid temperatuurikõikumised võivad aku tõhusust oluliselt vähendada. Seega soovitame seda külmal aastaajal hoida siseruumides, näiteks aknalaual võib see igal talveõhtul Sind oma valgusega rõõmustada.
  • Optimaalse toimimise tagamiseks soovitame laterna aku igal aastal välja vahetada. Kõik laetavad akud töötavad optimaalselt ainult piiratud arvu laadimistsüklite jooksul, st iga laadimisega aku kulub ja selle mahutavus väheneb. See kulumine on loomulik protsess ja seda ei loeta defektiks.
  • Soovitame päikesepatareisid kasutada soojematel kuudel, sest talvisel perioodil ei laeta vähese päikesevalguse tõttu akut päeval korralikult täis ja lamp töötab oluliselt lühemat aega.